Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech

Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech - Aleš Brotánek, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Brotánek,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Brotánek,. Číst Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chtěli byste žít v pasivním domě, ale bojíte se, že nebudete moci otvírat okna? Nevíte zda vám nebude vadit vzduchotechnika? A co teprve stavba a projekt? Na tyto otázky vám odpoví přímo lidé žijící v pasivních a nízkoenergetických domech. Majitelé hovoří o období projektovaní, o zkušenostech ze stavby a hlavně o tom, jak dům funguje a jak se jim v něm bydlí. Jejich názory se tak stávají zdrojem zkušeností, pozitivních i negativních, nejen pro budoucí investory, ale i pro projektanty a stavitele.


...echny tyto otázky se snaží ve své knize Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech odpovědět její autor Aleš Botánka ... Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech ... ... . "Motivaci ke stavění těchto domů, kterou majitelé popisovali jako ohled na životní prostředí, jsme našli u několika prvních investorů. Ale kniha Jak se žije v nízkoenergetických a pasívních domech ma vážne prekvapila. Samozrejme aj tu je úvod do problematiky (na necelých 40 stranách), pričom nejde len o suchú teóriu. Hlavný prínos knihy je ale výborne poňatých 250 ďalších strán. Na tyto otázky vám odpoví přímo lidé žijící v pasivníc ... Jak se žije v nízkoenergetických a pasivních domech ... ... . Hlavný prínos knihy je ale výborne poňatých 250 ďalších strán. Na tyto otázky vám odpoví přímo lidé žijící v pasivních a nízkoenergetických domech. Majitelé hovoří o období projektovaní, o zkušenostech ze stavby a hlavně o tom, jak dům funguje a jak se jim v n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY