Město mrtvých: Kladivo na čaroděje 2

Město mrtvých: Kladivo na čaroděje 2 - Jiří Pavlovský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pavlovský
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Město mrtvých: Kladivo na čaroděje 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Město mrtvých: Kladivo na čaroděje 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pavlovský. Číst Město mrtvých: Kladivo na čaroděje 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl nového unikátního seriálu ve stylu Marka Stonea či Agenta JFK, tentokrát však v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu. První svazek seriálu s názvem Magie pro každého vyšel počátkem tohoto měsíce. Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší… Pokud bojujete s někým, kdo je mocnější a silnější než vy, máte jediný způsob, jak ho přesvědčit, aby vás nezabíjel. Pomocí starého dobrého vydírání. Jenže jediný trumf, který může Felix Jonáš sehnat, jediná věc, která mu může zachránit život, leží pohřbená v zemi. Na útulném malém hřbitově ve městě, které se až příliš drží stranou veškerého ruchu. Ve městě, které nemá moc rádo nezvané návštěvy. Zvláště ne ty, které se toulají kolem hřbitova.


... mrtvých je psáno lehkým a srozumitelným stylem, má hlášky stejně jako jeho předchůdce, občas předloží nějaké to téma na krátké zamyšlení a hlavně je krásně hravé ... Kladivo na čaroděje Series by Jiří Pavlovský ... . Což bohatě vyvažuje zápor, že Zopakuji jen to, co jsem psal už u prvního dílu - parádní oddechovka se skvělými hláškami. Děj odsýpá jedna báseň, opět nechybí hromada živých mrtvých, mrtvých mrtvých i definitivně mrtvých mrtvých. No a pak je tu boj se Žluťákem. A tuna hlášek, tak si tu pár odložím. ----- Dveře se rozlétly a z domku na zahradní náčiní se vyřítil Vincenc, v jedné ruce držel srp a ... Kladivo na čaroděje 2 - Město mrtvých - Pavlovský Jiří ... ... . No a pak je tu boj se Žluťákem. A tuna hlášek, tak si tu pár odložím. ----- Dveře se rozlétly a z domku na zahradní náčiní se vyřítil Vincenc, v jedné ruce držel srp a v druhé kladivo. Všechny informace o produktu Kniha Kladivo na čaroděje 2: Město mrtvých Pavlovský, Jiří, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kladivo na č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY