Miluj bližního svého / Love and War

Miluj bližního svého / Love and War - Sumit Mulick | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sumit Mulick
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Miluj bližního svého / Love and War.pdf


Chcete si knihu přečíst?Miluj bližního svého / Love and War ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sumit Mulick. Číst Miluj bližního svého / Love and War Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novela indického autora Sumita Mullicka, která vychází ve dvojjazyčném česko-anglickém vydání, je prvním vykročením tohoto zajímavého spisovatele mezi české čtenáře. Aby mohl být člověk píšícím rebelem, musí mít fantazii. Musí být rebelem s fantazií. Sumit Mullick je takovouto osobností. Zavádí nás do světa fantazie se zcela reálnými problémy, které však zobrazuje tak, že nás nutí současně se smát i bát. Novela Miluj bližního svého hovoří jakoby Čechům ze srdce. Čechům, z nichž většina ke svému životu nepotřebuje církev ani omezující zákony, ale o to víc si cení obyčejné lidské svobody a světských radostí. Kdyby ji napsal český autor, pobavili bychom se, ale fakt, že vzešla z pera indického spisovatele, který hovoří "naší řečí", jí dává neobvykle pikantní příchuť. Dostává se k nám touto formou poselství, nad nímž máme tendenci mávnout rukou, ale jež nás nutí k zamyšlení díky situacím vyhroceným ad absurdum, neumožňuje nám uniknout, buší nás do očí a křičí na nás ze stránek. Při čtení se budete velmi dobře bavit. Novela je původně součástí širšího souboru povídek s (do češtiny nepřeložitelným) názvem "Fairyish Tales", které jsou jakýmisi příběhy neskutečného skutečna. Titul Miluj bližního svého je první vlaštovkou z tohoto cyklu. Sumit Mullick o sobě: "Žiji v Indii, kde pracuji a píšu. Pocházím z Kalkaty, kde jsem strávil svá formující léta. Cítím, že Indie je pro psaní fantastickým místem. Indie, která je jak moderní, tak starodávná, a často lavíruje mezi těmi dvěma. To se pak projevuje v některých velmi legračních sociálních normách a zmatené definici morálky. Jako spisovatel věřím, že je mou zásadní povinností toto zmatení snižovat a napomáhat pochopení. Pochopení s sebou obvykle přináší pokrok a pokrok většinou přináší spokojenost."


...e Miluj bližního svého / Love and War od Mulick Sumit? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Produkty - 2. stránka - KNIHY JINAK ... . 33 prodejen po celé ČR MILUJ BLIŽNÍHO LOVE AND SVÉHO WAR Sumit Mullick Sumit Mullick bilingual edition bilingvní vydání Sumit Mullick about himself: "I live in India, where I work and write. I spent my formative years in Kolkata whe-re I come from. I feel that India is an ex-cellent place to write. India, which is both ancient and modern, often gets confused Novela indického autora Sumita Mullicka, která vychází ... Miluj bližního svého - Love and War - Virtbook ... . India, which is both ancient and modern, often gets confused Novela indického autora Sumita Mullicka, která vychází ve dvojjazyčném česko-anglickém vydání, je prvním vykročením tohoto zajímavého autora mezi české čtenáře. Aby mohl být člověk píšícím rebelem, musí mít fantazii. Musí být rebelem s fantazií. Sumit Mullick je ... Mi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY