Lucie Bílá-Život je jen náhoda

Lucie Bílá-Život je jen náhoda - Lucie Bílá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Bílá
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lucie Bílá-Život je jen náhoda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lucie Bílá-Život je jen náhoda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Bílá. Číst Lucie Bílá-Život je jen náhoda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Lucie Bílé s názvem Život je jen náhoda - mapuje ve fotografiích její pracovní i soukromý život v roce 2011 a začátek roku 2012. Kniha navazuje na předchozí titul Fantastický rok. Autorem fotografií je Lukáš Fronk a texty jsou dílem Lucie Bílé. Ta sama o své nové knize říká: Vladimír Komárek vždy říkal: "Co se napíše, to už se nemusí pamatovat." Já to říkám i o fotkách Lukáše Fronka. To on se mnou prožívá denně všechna vystoupení. Díky jeho fotkám, můžu předchozí den hodit za hlavu a těšit se tak na ten následující. Začalo to rokem 2010, který byl tak neuvěřitelný, tak "fantastický", že stálo za to vydat ho v knižní podobě. Je to takové holčičí obrázkové čtení.


...-2015 LucieBila.com | Návrh a realizace FRONK DesignFRONK Design Lucie Bílá-Život je jen náhoda Autor: Bílá, Lucie Nakladatel: Fragment EAN: 9788025316764 ISBN: 978-80-253-1676-4 Popis: 1× kniha, 1× DVD, vázaná, česky Rozměry: 24 × 21 cm Rok vydání: 2012 text: Jiří Voskovec, Jan Werich ... Jaroslav Ježek: Život je jen náhoda - YouTube ... . zpěv: Anita Schlesingerová, Jožka Srbová. Zivot je jen nahoda. M. Schlesingerova, Jozka Srbova. Osvobozene divadlo V. Licensed ... Kniha Lucie Bílé s názvem Život je jen náhoda - mapuje ve fotografiích její pracovní i soukromý život v roce 2011 a začátek roku 2012. Kniha navazuje na předchozí titul Fantastický rok. 50+ videos Play all Mix - Jiří Suchý - Život je jen náhoda Yo ... Život Je Jen Náhoda - YouTube ... . Osvobozene divadlo V. Licensed ... Kniha Lucie Bílé s názvem Život je jen náhoda - mapuje ve fotografiích její pracovní i soukromý život v roce 2011 a začátek roku 2012. Kniha navazuje na předchozí titul Fantastický rok. 50+ videos Play all Mix - Jiří Suchý - Život je jen náhoda YouTube; 195...SOUVISEJÍCÍ KNIHY