Štěky Broka Špindíry

Štěky Broka Špindíry - Petr Kopl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Kopl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěky Broka Špindíry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Štěky Broka Špindíry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kopl. Číst Štěky Broka Špindíry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Připravte se na pořádnou psinu! Brok je obyčejný podvraťák, jehož život je stejně pestrý, jako jeho původ. A těžký. Ze všech stran ho ohrožují kočky, nedostupné feny, plíživí sloni, naštvaní kreslíři, agresivní hospodští, bulvární patníkoví novináři, popudliví kouzelníci, snobská prasata a dokonce i celý cirkus. Ovšem klid, bude to legrace. Aspoň pro nás.Jeden z nejlepších (ne-li vůbec nejlepší) českých stripů se konečně objevuje v důstojném (a především kompletním) vydání. Na stránkách této knihy můžete sledovat Broka celé čtyři roky jeho psího života... což je 28 let lidského života – a to už je nějaký špalek! Tak to prožijte s ním.Koneckonců, pes je přítel člověka. A co byste pro svého přítele neudělali?


... Štěky Broka špindíry od Petr Kopl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Štěky Broka špindíry 2 - Psí kusy v cirkusy Pavlovský J ... ... . 33 prodejen po celé ČR Štěky Broka Špindíry 2: Psí kusy v cirkusy Autor: Kopl, Petr Nakladatel: Crew EAN: 9788074496608 ISBN: 978-80-744-9660-8 Ilustrace: Kopl, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 80 stran, česky Rozměry: 22,5 × 19,3 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) "Štěky Broka Špindíry" jsem měl na stole strašně dlouho a absolutně nechápu, proč jsem se jim takovou dobu vyhýbal. Vždyť ty stripy znám, navíc je Petr Kopl jedním z mých nejoblíbenějších autorů, tak by se ... Štěky Broka Špindíry - Crew ... . Vždyť ty stripy znám, navíc je Petr Kopl jedním z mých nejoblíbenějších autorů, tak by se tak nějak dalo předpokládat, že se na ně vrhnu co nejdříve. Článek 'Petr Kopl: Štěky Broka Špindíry', publikovaný 02.02.2014 v 00:55 (autor Wu). Štěky Broka Špindíry js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY