Dva a půl muže ve člunu

Dva a půl muže ve člunu - Nigel Williams | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nigel Williams
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dva a půl muže ve člunu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dva a půl muže ve člunu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nigel Williams. Číst Dva a půl muže ve člunu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednu z nejpopulárnějších cest popsaných v anglické literatuře podnikli pánové Jerome Klapka Jerome, George, Harris a foxteriér Montmorency už před více než sto lety. Veslovali proti proudu Temže z Kungstonu do Oxfordu a jejich zážitky vtělil roku 1889 Jerome do klasického humoristického dílka „Tři muži ve člunu“. Nigel Williams zopakoval tutou pouť počátkem 90. let 20. století s dvěma přáteli, nemluvě o voříškovi jménem Jezevec, a napsal o ní veselou knížku, v níž se znovu zračí ten kousek staré Anglie z Jeromeových dob.


...ůl muže ve člunu - - popis, komentáře a veškeré informace o knize ... pul - NajduZboží.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Dva a půl muže ve člunu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dva a půl muže ve člunu. Jednu z nejpopulárnějších cest popsaných v anglické literatuře podnikli pánové Jerome Klapka Jerome, George, Harris a foxteriér Montmorency už před více než sto lety. Veslovali proti proudu Temže z Kungstonu do Oxfordu a jejich zážitk ... Dva a půl muže ve člunu - Nigel Williams — Kniha.cz ... . Veslovali proti proudu Temže z Kungstonu do Oxfordu a jejich zážitky vtělil roku 1889 Jerome do klasického humoristického dílka „Tři muži ve člunu". Hledáte Dva a půl muže ve člunu od Williams Nigel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodeje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY