Kouzelné křeslo je zpátky

Kouzelné křeslo je zpátky - Enid Blytonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Enid Blytonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné křeslo je zpátky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelné křeslo je zpátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Enid Blytonová. Číst Kouzelné křeslo je zpátky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monička a Petr jsou po půlroce ve škole zpátky doma. Před sebou mají dva měsíce prázdnin. Čeká na ně jejich kouzelné křeslo ještě? Čeká! A nemůže se dočkat, až s dětmi a Šotkem vyrazí za dalšími báječnými dobrodružstvími. Po cestě do Pánbůvíkam však kouzelné křeslo ukradne skřet Liška a děti ho získají zpátky jen s pomocí Zaklínače. Ani si pořádně nevydechnou a už se vydávají zachránit hračky, které padly do spárů učitele Hrozivy ze školy pro zlobivé skřítky. Ještě že je tu Šibal, který jim pomůže! Z nového kamaráda se však vyklube nezbedník, který jim připraví perné dny. A aby nebyl všem trampotám konec, kouzelného křesla se zmocní obr Křivák z Toulavého hradu! Ale od toho jsme v pohádce, aby nakonec všechno dobře dopadlo.


...é křeslo je zpátky Enid Blyton. Kouzelné křeslo je zpátky ... Blytonová Enid - Správná pětka / Na ostrově pokladů ... ... . Enid Blyton. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Monička a Petr jsou po půlroce ve škole zpátky doma. ... Po cestě do Pánbůvíkam však kouzelné křeslo ukradne skřet Liška a děti ho získají zpátky jen s pomocí Zaklínače. Ani si pořádně nevydechnou a už se vydávají zachránit hračky, které padly do spárů učitele Hrozivy ze školy pro zlobivé skřítky. Ještě že je tu Šibal, který jim po.. Kouzelné křeslo j ... Kouzelné křeslo je zpátky - Enid Blytonová od 222 Kč ... ... . Ještě že je tu Šibal, který jim po.. Kouzelné křeslo je zpátky Autor: Blytonová, Enid Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020425119 ISBN: 978-80-204-2511-9 Originál: The Wishing-Chair Again Ilustrace: Vydrová, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY