Místo smrti

Místo smrti - Edgar Wallace | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Edgar Wallace
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Místo smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Místo smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edgar Wallace. Číst Místo smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chicago v době prohibice, která se stala zdrojem obrovských zisků pašeráků lihovin, je dějištěm klasického anglického detektivního příběhu. Proti hlavnímu inspektoru Kellymu stojí organizované bandy zločinců, kterým obrovské bohatství pomáhá vykupovat si imunitu před zákonem díky přátelům v nejvyšších kruzích. Ve válce pašeráckých gangů a jejich konkurenčního boje o odbytiště zaplatí životem nezkušený mladík, který si dosud neosvojil běžné zvyklosti zrady a nelítostného zabíjení; umírá podveden členy vlastního gangu, ale jeho smrt se stává začátkem konce zločinecké bandy.


...cemburský zvaný Slepý, mimo český prostor zvaný i Jan Český (německy Johann von Böhmen, Johann von Luxemburg, Johannes der Blinde, francouzsky Jean de Luxembourg et de Bohême či také Jean l'Aveugle, 10 ... Místo Vinnetouovy smrti - YouTube ... . srpna 1296 - 26. srpna 1346, Kresčak) byl desátý český král (1310-1346, korunován 1311), lucemburský hrabě a titulární polský král v letech 1310−1335. Den upálení mistra Jana Husa je státní svátek České republiky, který se slaví každoročně 6. července.Je daný § 1 zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů. Slaví se jako připomenu ... Místo zločinu Ostrava 2 díl - YouTube ... . července.Je daný § 1 zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů. Slaví se jako připomenutí upálení kněze a reformátora Mistra Jana Husa během kostnického koncilu ... Letopočet události je nejistý, klad...SOUVISEJÍCÍ KNIHY