V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat

V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat - Doreen Virtue | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Doreen Virtue
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat.pdf


Chcete si knihu přečíst?V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Doreen Virtue. Číst V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedaří se vám zhubnout? A myslíte si, že na vině je vaše nadměrná, nezvladatelná chuť k jídlu? Pak je knížka známé americké psycholožky Doreen Virtue, PhD, pro vás ta pravá. Doreen Virtue tvrdí, že chuť k jídlu je zela přirozená věc, kterou není nutné zcela potlačit, a místo toho vás naučí, jak jí porozumět. Jste závislí na čokoládě, burských oříškách, chipsech, zmrzlině nebo na něčem úplně jiném? Zde se dovíte se, jaký emociální problém se za tím skrývá, a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše chuť ovládat a jen a jen vy si určíte, kolik toho sníte. Naléhavá potřeba přejíst se vás už nebude sužovat, a tak postupně a zcela přirozeně zhubnete, a váhu si dokonce udržíte. Hodně zdaru!


...ronické knize "V zajetí jídla -- Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat" doporučujeme také: (e-book) Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel V zajetí jídla: Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat Doreen Virtue Nakladatel: Synergie 2012 Počet stran: 351, Cena: 99 Kč, Rok vydání: 2012, Nakladatelství: Synergie, Co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat Kupte nebo prodejte knihu V zajetí jídla v online antikvariátu TrhKnih ... V zajetí jídla Doreen Virtue | Knihkupectví Daniela ... .cz ... Hledat. V zajetí jídla co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat Doreen Virtue. Moje hodnocení ... a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše ... V zajetí jídla Pevn ... V zajetí jídla | KNIHCENTRUM.cz ... .cz ... Hledat. V zajetí jídla co znamenají naše nutkavé chutě a jak je překonat Doreen Virtue. Moje hodnocení ... a dokonce se vám dostane i rad, co s ním dělat a jak ho řešit. Jakmile pochopíte, proč máte na určité jídlo chuť, přestane vás vaše ... V zajetí jídla Pevn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY