Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin

Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin - Dezider Fekete | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dezider Fekete
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dezider Fekete. Číst Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha "Píšovinky" není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou, zarámovaných jakýmsi Kunderovským motivem pomsty zhrzeného (ne)milence. Ve skutečnosti jde také o zajímavý intelektuální text, což nezakryjí ani - často, leč poměrně účelně - užívané vulgarismy. Tato záležitost je jasná již na první stránce. Kniha je nejen výraznou sebereflexí hlavního hrdiny, ale i reflexí doby a společnosti, v níž žije, ve které vyrůstal, včetně různých historických přesahů a rodinných i politických souvislostí. Obsahuje též množství úvah, myšlenkových procesů, v nichž se snaží autor co nejjasněji zformulovat určité názory a postoje, a je třeba konstatovat, že většinou dochází k celkem vtipným závěrům a postřehům. Samotný příběh knihy je pak jen jakýmsi vnitřním proudem, který celé toto sebe- i všezpytování unáší dál klidným a stejnoměrným tempem. Autor o knize: "Vlak, v něm muž. Vlak pomalý, myšlenky muže rychlé a často velmi mužné. Normální zdravý muž si také ve svých zdravých myšlenkách nepojmenuje věci jinak než pravým jménem. Sám se sebou a před sebou a sám nejenom v kupé se nebojí ani provokovat a provokace je tedy hodně i hodně různé, nejvíce pak politické a erotické. Ze všech nejprovokativnější je ale jedna nenápadná myšlenka, totiž že vztah mezi láskou a sexem je v zásadě kladný i když úměrnost není vždy přímá. Naproti tomu je úměra jednoznačně nepřímá mezi slušností a komunismem a přes všechno zdání je hrdina slušným hochem. I to co zrovna provedl, než nasedl na vlak, není nic neslušného, jenom možná slušná ptákovina. Ale také možná rafinovaná msta, kdopak to nakonec pozná; v době tak málo rytířské?"


...inky - Fekete, Dezider ; více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin Pouze online ... Kniha Farma zvířat - George Orwell | Dobré Knihy.cz ... . Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin - Dezider Fekete. ID . Stav: Novinka Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin - Dezider Fekete . Kniha „Píšovinky" není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou, zarámovaných jakýmsi Kunderovským motivem pomsty ... Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin Dezider Fekete. Vyd ... Píšovinky - Dezider Fekete | Knihy.ABZ.cz ... ... Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin Dezider Fekete. Vydáno Machart, 2012 ISBN: 978-80-87517-64-2 Počet stran: 184 Jazyk: Stáhnout ukázku Naše ce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY