Kejda

Kejda - Dan Černý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Černý
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kejda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kejda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Černý. Číst Kejda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Markéta vede všední život studentky až do doby, kdy si jednou k večeři uvaří zvláštní hmotu - kejdu. Ráno zjistí, že se stala vševědoucí. S kamarádkou Týnou se zprvu nově nabytou superschopností baví, ale pak se o ni začne zajímat armáda a jde do tuhého. Hrdinky se ze zombiemi zamořené vojenské základny dostávají do víru nekonečné války na cizí planetě, aby opět skončily na Zemi, která už ovšem není taková, jakou ji opustily. Brakový román Kejda je divokou jízdou na horské dráze. Nechybí ufoni, zombíci, krev, erotika, napětí a humor. Dan Černý (1982) je především kreslíř komiksů a ilustrátor. Málokdy se ovšem setkal s textem, na kterém by se výtvarně vyřádil. A tak si napsal vlastní, který právě držíš v ruce, milý čtenáři. Nejedná se však o jeho první literární pokus; společně s Danielem Binkem je autorem Pohádek Českého středohoří (2010), jimž předcházelo několik nepublikovatelných povídek. V současnosti se plně věnuje komiksům, především knižní komiksové sérii Fanouš.


...ospodářských zvířat (skotu, prasat, drůbeže) je tekuté statkové hnojivo, částečně zkvašená směs tuhých a tekutých výkalů hospodářských zvířat a zbytků krmiv s podílem technologické vody a větším nebo menším množstvím steliva ... Kejda - 1 visitor ... . Je odhadováno, že v ČR produkce kejdy v první dekádě 21. století klesá, produkce kejdy v roce 2007 (3.4) byla oproti ... 33.2k Followers, 346 Following, 139 Posts - See Instagram photos and videos from K🦋 (@kejda) Fun Facts about the name Kejda. How unique is the name Kejda? Out of 6,028,151 records in the U.S. Social Security Administration public data, the first name Kejda was not presen ... The Middle East Institute - Kejda Gjermani, Commentary ... ... . How unique is the name Kejda? Out of 6,028,151 records in the U.S. Social Security Administration public data, the first name Kejda was not presen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY