Moje duchovní cesta a channeling

Moje duchovní cesta a channeling - Zdenka Blechová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje duchovní cesta a channeling.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje duchovní cesta a channeling ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Číst Moje duchovní cesta a channeling Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdeňka Blechová je úspěšná spisovatelka, která nyní vydává ve svém nakladatelství svoji autobiografii duchovní cesty. Tato kniha vás seznámí s tím, jak je možné dojít k poznání trpělivostí a pílí. Zdeňka zde popisuje i to, jak se učila channeling a automatickou kresbu. I tato kniha, jako ostatní knihy Zdenky Blechové, je napsána poutavě a určitě ji přečtete jedním dechem. Kniha vás nejen poučí, osvětlí vám váš růst, ale dotkne se i vašeho srdce. Není co více dodávat, přečtěte si ji a posuďte sami.


...ovní cesta a channeling Autor: Blechová, Zdenka Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové EAN: 9788087413210 ISBN: 978-80-87413-21- Popis: 1× kniha, brožovaná, 172 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2012 Moje duchovní cesta a channeling Zdenka Blechová je úspěšná spisovatelka, která nyní vydává ve svém nakladatelství svoji autobiografii duchovní cesty ... Moje duchovní cesta a channeling - Knihkupectví Luxor ... . Tato kniha vás seznámí s tím, jak je možné dojít k poznání trpělivostí a pílí. Moje duchovní cesta a channeling. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registro ... Knihy Zdenky Blechové | Zdenka Blechová ... . Moje duchovní cesta a channeling. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY