Osudový partner: aneb proč nám přichází do života

Osudový partner: aneb proč nám přichází do života - Zdenka Blechová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudový partner: aneb proč nám přichází do života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osudový partner: aneb proč nám přichází do života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Číst Osudový partner: aneb proč nám přichází do života Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dávné minulosti se všechny vztahy žily přes první čakru, spojení se zemí a potřebou obživy a zabezpečení. Muž byl dobyvatel a lovec, takže ženu ulovil, udělal si z ní služku nebo např. v bojích znásilnil a šel dál dobývat jinam. Dosud jsme žili život přes druhou čakru, čakra spojení. Hledali jsme se za účelem založení rodiny nebo sexu, citu ve vztazích bylo velice málo. Nastává doba, kdy se má žena rovnat muži a to znamená boj mezi strachem ženy a agresivitou muže. Čím více se žena bude zbavovat strachu a nebude se bát s mužem otevřeně komunikovat, tím více se muž bude zjemňovat a nebude již tolik útočit na ženu. Žena tedy musí dát do svého života rozum, protože uměla jen cítit a litovat toho druhého. Muž musí dát do svého života cit, aby si mohl vážit ženy a neubližovat jí. Strach i agresivita je zakotvena ve třetí čakře.


... partner aneb proč nám přichází do života Ohlasy a recenze na knihu ZDE ... druhá polovička | Cesta Lásky ... . Kniha Osudový partner je bestsellerem, který se v roce 2012 dočkal již třetího vydání a stále patří k neprodávanějším knihám Zdenky Blechové. Osudový partner aneb proč nám přichází do života - Cvičení - zdenka blechová Zjistila jsem, že cokoliv se stane, jakkoliv zlé se to zdá - život jde dál a zítra bude líp. Pamatuji si, když mi přišel do života, jak jsem si myslela "osudový par ... Blechová Zdenka: Osudový partner aneb proč nám přichází do ... ... . Pamatuji si, když mi přišel do života, jak jsem si myslela "osudový partner." Dívali jsme se spolu na film, který se týkal vztahu. Můj partner se na mě podíval až mě zamrazilo a povídá: "Ale já ti nechci ubližovat, já musím odejít" a začal plakat. ... Zdroj: Zdenka Blechová "Osudový partner aneb proč nám přichází do ... 2 komentáre na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY