Mlhovina: Vesmírná pouť 1

Mlhovina: Vesmírná pouť 1 - Amy Kathleen Ryan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Amy Kathleen Ryan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mlhovina: Vesmírná pouť 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mlhovina: Vesmírná pouť 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Kathleen Ryan. Číst Mlhovina: Vesmírná pouť 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Planeta Země má nejlepší léta za sebou a vesmírem plují dva vícegenerační koráby s cílem osídlit Novou Zem. Ačkoli loď Nový obzor vyrazila na svou misi o rok dříve než Empyreum, obě se setkají ještě na cestě. A nepůjde o střet přátelský – osazenstvo Nového obzoru pod vedením despotické kapitánky Anne napadne posádku Empyrea a unese dívčí část posádky, mezi nimi i šestnáctiletou Wawerly. Příčina se brzy ozřejmí – ženy na Novém obzoru jsou neplodné… První část originální sci-fi trilogie o pouti za nadějí pro lidstvo nepostrádá napětí, milostný příběh, ale také zamyšlení nad tím, jak mohou ideologie ovládnout společnost jako celek i každého z nás.


... vesmírná pouť 1 Amy Kathleen Ryan. Moje hodnocení Hodnotili 2 uživatelé Amy Kathleen Ryan ; [přeložila Lenka Faltejsková] Přidat do poličky ... Fotogalerie: Nejkrásnější mlhoviny ve vesmíru | 100+1 ... ... . nakladatel: Knižní klub: rok vydání: 2012 ... Vesmírná pouť 1. Žánr: Literatura světov ... 2 01. března. Ne že by Mlhovina byla vyloženě špatná, ale že by mě nějak nadchla se taky říct nedá. Jediná postava, která mi byla sympatická byla Waverly, Seth a Kieran byli oba dost otravní a nijak mi nezáleželo na tom, co se s nimi stane. Celkově postavy nejsou moc dobře ... Vesmírná pouť 1: Mlhovina AUTOR: Amy Kathleen Ryan ORIGINÁL: Sky Chasers: Glow (2011, St. Martin´s Press, ... Vesmírná pouť: Mlhovina - Amy Kathleen Ryan | Databáze knih ... . Celkově postavy nejsou moc dobře ... Vesmírná pouť 1: Mlhovina AUTOR: Amy Kathleen Ryan ORIGINÁL: Sky Chasers: Glow (2011, St. Martin´s Press, New York) SÉRIE: Vesmírná pouť, díl 1 Inzerát MLHOVINA VESMÍRN...SOUVISEJÍCÍ KNIHY