Rukopis nalezený v Akkonu

Rukopis nalezený v Akkonu - Paulo Coelho | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paulo Coelho
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rukopis nalezený v Akkonu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rukopis nalezený v Akkonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paulo Coelho. Číst Rukopis nalezený v Akkonu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejnovější kniha brazilského spisovatele Paula Coelha je dalším dílem, v němž se fikce prodchnutá univerzálními hodnotami prolíná se skutečnými historickými událostmi. Vychází z objevení akkonského rukopisu archeologem sirem Walterem Wilkinsonem v roce 1974 a děj přenáší čtenáře do okamžiku, kdy se Jeruzalém připravuje na útok křižáků – 14. července 1099. V tento nelehký okamžik, večer před útokem, svolává řecký učenec setkání lidí všech věkových skupin a různých vyznání. Neudílí jim však válečné rady, jak ubránit město, ale snaží se je podnítit, aby v nelehké situaci a tváří v tvář blížící se porážce pátrali po hodnotách a vědomostech, jichž nabyli v každodenním životě. Autor se tak ve své první knize napsané poté, co se sám ocitl na prahu smrti a prodělal vážnou srdeční operaci, znovu zabývá otázkou, jaké hodnoty zůstávají, když vše bylo zničeno.


... nalezený v Akkonu Autor: Coelho, Paulo Nakladatel: Argo EAN: 9788025707708 ISBN: 978-80-2570-770-8 Originál: Manuscrito Encontrado em Accra Překlad: Vacek, Jindřich Popis: 1× kniha, vázaná, 166 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2013 název: Rukopis nalezený v Akkonu: přeložil: Jindřich Vacek: grafická úprava: Pavel Růt: nakladatelství: Argo: rok vydání: 2013: ISBN: 978-80-2570-770-8 Kupte knihu Rukopis nalezený v Akkonu (Paulo Coelho) s 16 % slevou za 166 Kč v ověřeném obchodě ... AB antikvariát, Brno - Kounicova ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Rukopis nalezený v Akkonu. Paulo Coelho. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.7 z 5 hvězdiček 10 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná v ... Rukopis nalezený v Akkonu od 145 Kč - Heureka.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Rukopis nalezený v Akkonu. Paulo Coelho. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.7 z 5 hvězdiček 10 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY