Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky

Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří Dušek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor v již osmém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Např. pojistné události na konci roku, nájmy, finanční leasing, směna, narovnání, mzdové exekuce, právní odpovědnost právnických osob, předčasné užívání a zkušební provoz, přehled cenných papírů apod. Publikace pomáhá všem, kteří se danou problematikou zabývají a dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a přístupu k aktuálním informacím. Tuto zajímavou, netradiční pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti.


...t čas knihou Daně z příjmů 2013: Přehledy, daňové a účetní tabulky! Na našem webu prazskamuzea1918-2018 ... Dusek jiri dane z prijmu 2020 prehledy danove a ucetni tabulky ... .cz najdete knihu Daně z příjmů 2013: Přehledy, daňové a účetní tabulky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! přehledy, daňové a účetní tabulky Daně z příjmů 2016 - přehledy, daňové a účetní tabulky Jiří Dušek U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w . k o s m a s . c z , U I D : K O S 2 1 4 6 9 0 Daně z příjmů 2013. přehledy, daňové a účetní tabulky - J ... E-kniha: Daně z příjmů - Jiří Dušek | Knihy.ABZ.cz ... . k o s m a s . c z , U I D : K O S 2 1 4 6 9 0 Daně z příjmů 2013. přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří Dušek e-kniha Autor v již osmém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů....SOUVISEJÍCÍ KNIHY