Život a dílo Metoděje Jahna

Život a dílo Metoděje Jahna - Oldřich Rafaj | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Rafaj
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život a dílo Metoděje Jahna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život a dílo Metoděje Jahna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Rafaj. Číst Život a dílo Metoděje Jahna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie plasticky a čtivě přibližuje dnešnímu čtenáři významnou osobnost, která byla celým svým životem a dílem spjata s rodným Valašskem a pro poznání jedinečně krásného kraje, kdysi chudého a odlehlého, vykonala úctyhodně mnoho a doposud zůstává inspirativním příkladem. Dílo, které mimoděk podává také příklad, jak tvůrčím a účinným způsobem pěstovat a rozvíjet bohaté kulturní tradice vlastně každého regionu i jak napsat a vydat solidní příručku o osobnosti neprávem a k naší škodě zapomínané.


...a dílo Metoděje Jahna Autor: Rafaj, Oldřich Nakladatel: Nová tiskárna Pelhřimov EAN: 9788074150678 ISBN: 978-80-7415-067-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2012 Kniha: Život a dílo Metoděje Jahna - Oldřich Rafaj ... Cyril a Metoděj ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dílo svatých bratří ze Soluně mělo nesmírný význam pro celé Slovanstvo. Proto sv. Cyrila a Metoděje nazýváme apoštoly Slovanů, kteří položili duchovní základy slova ... Život a dílo Metoděje Jahna - Oldřich Rafaj | KOSMAS.cz ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dílo svatých bratří ze Soluně mělo nesmírný význam pro celé Slovanstvo. Proto sv. Cyrila a Metoděje nazýváme apoštoly Slovanů, kteří položili duchovní základy slovanskému pravoslaví. Upraveno podle „Průvodce po katedrálním chrámu Sv. Gorazda v Olomouci". Stalo se ta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY