Keramika od jara do zimy: Od jara do zimy

Keramika od jara do zimy: Od jara do zimy - Jitka Ščerbová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Ščerbová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Keramika od jara do zimy: Od jara do zimy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Keramika od jara do zimy: Od jara do zimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Ščerbová. Číst Keramika od jara do zimy: Od jara do zimy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší 28 keramických projektů a 12 dalších variant, které rozšíří oblíbené výtvarné téma ročních dob o další možnosti v oblasti modelování. Najdete zde přehledné pracovní postupy ve dvou stupních obtížnosti, v psané i fotografické podobě, které vám krok za krokem pomohou při vytváření zvířátek, rostlin a dalších drobných předmětů. Vše doplňují dobré rady vycházející z autorčiných zkušeností. Autorka se zaměřuje zejména na keramiku vytvářenou z plátu, modelování z hroudy a z válečků, ale představuje také používání sádrových licích forem, získáte dovednosti v oblasti zdobení lepenými tvary, otiskováním, prořezáváním, děrováním aj. Při barevném dekorování keramiky si osvojíte zdobení engobami, oxidy kovů, glazurami, sklem a dalšími materiály.


...e Keramika - Od jara do zimy od Jitka Ščerbová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Keramika - od jara do zimy - Trh knih - můj ... ... . 33 prodejen po celé ČR Keramika od jara do zimy Autor: Ščerbová, Jitka Nakladatel: Grada EAN: 9788024745237 ISBN: 978-80-247-4523-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2013 Český rok od jara do zimy - tahle kniha je velkým souborem povídání o životě našich předků. V knížce se dozvíte jak naši předci žili, jak vypadali jejich běžné dny, i sváteční dny. Přečtete ... Keramika od jara do zimy - Jitka Ščerbová | KOSMAS.cz ... ... . V knížce se dozvíte jak naši předci žili, jak vypadali jejich běžné dny, i sváteční dny. Přečtete si, jaké slavili svátky, jaké měli rituály, zvyky a tradice. www.obrazovagalerie.estranky.cz. This feature is not available right now. Please try again later. Včelaření od jara do zimy Boh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY