Tak se přání stávají skutečností

Tak se přání stávají skutečností - Laura Day | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Day
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak se přání stávají skutečností.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak se přání stávají skutečností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Day. Číst Tak se přání stávají skutečností Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mezinárodně uznávaná spirituální učitelka Laura Day vás prostřednictvím této knihy naučí, jak být úspěšný v každé oblasti svého života. Její rady vám krok za krokem pomohou rozvinout schopnosti, které mají úžasnou moc a dovedou změnit váš život. Autorka, která tyto nástroje uvádí v život, sama zažila, že dokážou přinést úspěch, zdraví a bohatství a skutečně vytvořit v životě člověka zázračnou proměnu. Vaše sny se stanou skutečností. Laura Day ví, že je to opravdu možné a prozradí vám, jak na to.


... knize Tak se přání stávají skutečností vsadila na vědecké poznatky ohledně prekognice, intuice, telepatie a dálkového vidění či podobných mimosmyslových jevů ... Myslivost - Když se sny stávají skutečností ... . Probírá je ze všech stran a jelikož je sama lektorkou a spirituální učitelkou, přidává své vlastní zkušenosti s klienty a vzniká tak poměrně ... Kupte knihu Tak se přání stávají skutečností (Laura Day) s 16 % slevou za 209 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Tak se přání stávají skut ... Kniha: Tak se přání stávají skutečností (Laura Day) | Martinus ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Tak se přání stávají skutečností. Autor: Laura Day Vydavateľstvo: EMINENT 2013 EAN: 9788072814299 "Laura Day je pozoruhodná žena s pozoruhodnými schopnostmi. "Věřím v intuici a věřím v Lauru Day." Brad Pitt "Nejcennějším zdrojem člověka je jeho vlastní intuice." Je to škoda, knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY