Ženy na tahu

Ženy na tahu - Joane Fedlerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joane Fedlerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy na tahu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ženy na tahu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joane Fedlerová. Číst Ženy na tahu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jo, Helena, Erika a CJ se seznámily tak dávno, že už si ani nepamatují, kdy to vlastně bylo. Chodily tehdy do stejného mateřského centra a jejich život se točil kolem malých dětí, z nichž už jsou dneska většinou puberťáci s vlastními názory, iPody a hormonálním zemětřesením. Zatímco se některé mámy potýkají s pocitem prázdnoty, jiné tuší, že se konečně budou moci po dlouhé době zase volně nadechnout. Naše hrdinky si s několika novými kamarádkami a spoustou vína a jídla vyrazily na víkend za město. Netrvá dlouho a probírají se chlapi, manželství a děti, důvěrnosti i zranitelná místa. Dojde ale i na hádky a některá přátelství čeká těžká zkouška, když se víkend začne ubírat nečekaným směrem.


...žné, mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer ... Žena na tahu - Hubeňáková Zuzana | Knihy Dobrovský ... ... V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít ... Matky na tahu - trailer s českými titulky Vertical Ent ... Ženy na tahu - Joanne Fedler | Databáze knih ... . Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít ... Matky na tahu - trailer s českými titulky Vertical Entertainment CZ - Milujeme filmy. ... This feature is not available right now. Please try again later. Published on May 25, 2016. Amy má na pohled dokonalý ži...SOUVISEJÍCÍ KNIHY