Jak se žilo v pravěku

Jak se žilo v pravěku - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se žilo v pravěku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se žilo v pravěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak se žilo v pravěku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Připoutejte se prosím, divoká jízda do pravěku právě začíná! Vydejte se s námi do daleké minulosti a odhalte spoustu zajímavostí o tom, jak se žilo v pravěku. Nebojte se, nepůjde o nudný výklad jak z učebnice dějepisu. Tohle bude opravdu zábava! Informace se dozvíte z veselého vyprávění, vtipného komiksu, hádanek, kvízů, vtipů a her. A protože technický pokrok dorazil i do pravěku, připravte se na další hodiny zábavy s aplikací Blippar. Podle návodu uvnitř si zdarma stáhněte aplikaci do svého tabletu nebo chytrého telefonu, naskenujte obálku, a začnou se dít věci! Postavy na obálce ožijí, a to není zdaleka všechno. Prostřednictvím aplikace můžete vytvořit spoustu selfíček s pračlověcí rodinkou nebo si vytisknout obrázky, které pak můžete vybarvit. Všechny fotky pak můžete sdílet na internetu s kamarády nebo rodinou.


...ilustrovaná kniha vypráví o tom, jak se lidem žilo v pravěku, jaké zde rostli rostliny, žili živočichově ... Jak se žilo v pravěku - Knihkupectví Ládví ... . Lidé to v té době neměli jednoduché a museli si svůj život opravdu vybojovat, kde bydleli, jak žili, co jedli nebo kde si sháněli oblečení, to vše najdete v této pěkné knížečce. Jak se žilo v pravěku Autor Eva Tinková. Předobjednávka; ohatě ilustrovaná kniha pro děti a mládež zavede zvídavé čtenáře do období pravěku. Jak si pravěcí lidé lovili kořist, v jakých obydlích žili, co uměli a co se během tisíců let vývoje ... Jak se žilo v pravěku - Eva Tinková | Kniha na Alza.cz ... . Jak si pravěcí lidé lovili kořist, v jakých obydlích žili, co uměli a co se během tisíců let vývoje naučili. 13.-18. 7. 2014 se v pravěké osadě u Vyšného Kubína sešli čeští i slovenští účastníci workshopu Jak se žilo v pravěku. Akce byla zrealizována s podporou fondu mikroprojektů, jehož správcem je Region Bílé Karpaty. Účas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY