Ukradený pohár: Talismanky 6

Ukradený pohár: Talismanky 6 - Georgie Adams | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Georgie Adams
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradený pohár: Talismanky 6.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ukradený pohár: Talismanky 6 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Georgie Adams. Číst Ukradený pohár: Talismanky 6 Online je nyní tak snadné!

POPIS


V království Karismy se ztratilo třináct vzácných a kouzelných stříbrných talismanů. Sezamka Dobrá po nich bude spolu s ostatními talismankami pátrat. Talismankou můžeš být i TY! Sezamka musí nejprve vysvobodit svoje kamarádky, které zajali smrdutí šmitralové. Teprve potom se může pustit do hledání dalšího talismanu. Podaří se jí najít talisman ve tvaru lucerny dříve, než čas vyprší? V každém dílu na tebe čeká zázračný svět Karismy a jeden stříbrný talisman.


...vství Karismy se ztratilo třináct vzácných a kouzelných stříbrných talismanů ... Adamsová Georgie - Knihkupectví Ládví ... . Sezamka Dobrá po nich bude spolu s ostatními talismankami pátrat. Talismankou můžeš být i TY! Sezamka musí nejprve vysvobodit svoje kamarádky, které zajali smrdutí šmitralové. Teprve potom se může pustit do hledání dalšího talismanu. Talismanky 6. Ukradený pohár. Kdo napsal knihu Talismanky 6. Ukradený pohár? Autorem je Georgie Adams. Hodnocení, recenze, zajímavosti a info ... Kniha Talismanky - 11 - Zrádné zrcadlo - Trh knih - můj ... ... . Ukradený pohár? Autorem je Georgie Adams. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Ukradený pohár Talismanky 6. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY