Vikingové: Záhada rohatých přileb

Vikingové: Záhada rohatých přileb - Veronika Válková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Válková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vikingové: Záhada rohatých přileb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vikingové: Záhada rohatých přileb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Válková. Číst Vikingové: Záhada rohatých přileb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ocitnout se mezi vikingy není žádný med. Smrdí cibulí, chrápou jako medvědi a neustále se vytahují, kdo pobil víc nepřátel. Jsou to ale vůbec vikingové, když nemají na přilbách rohy?! Téhle záhadě chce Bára přijít na kloub, v první řadě však musí překazit chystanou vraždu náčelníka dračí lodi Sigurda... Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.


...vé - Záhada rohatých přileb Autor: Válková, Veronika Nakladatel: Bambook EAN: 9788024747620 ISBN: 978-80-247-4762- Popis: 1× kniha, brožovaná, 172 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2013 (1 ... VÁLKOVÁ, Veronika : Vikingové ... . vydání) Hledáte Vikingové - Záhada rohatých přileb od Veronika Válková,Petr Kopl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Vikingové - Záhada rohatých přileb - Válková Veronika, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vikingové - Záhada rohatých přileb - Válková Veronika. VIKINGOVÉ - záhada rohatých přileb. Asterix a Normané ... V podstatě mají společného jen to, že se v obou vyskytují vikingové a dr ... Vikingové: Záhada rohatých přileb - KOSMAS.cz ... . VIKINGOVÉ - záhada rohatých přileb. Asterix a Normané ... V podstatě mají společného jen to, že se v obou vyskytují vikingové a dr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY