Lichožrouti navždy

Lichožrouti navždy - Pavel Šrut | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Šrut
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lichožrouti navždy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lichožrouti navždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Šrut. Číst Lichožrouti navždy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vy všichni, kdo hledáte tu „ztracenou“ ponožku, nejste sami! Jsou nás po světě miliony a to je jedna ze záhad, jichž je svět plný. Profesor Kaderábek a magistra Miklíková, objevitelé skrytého života lichožroutů, po mnohaletém bádání došli k přesvědčení, že jsou tajemství, která tu musí zůstat navždy. I proto se poslední, závěrečný díl teď už proslulé ponožkožroutí ságy jmenuje Lichožrouti navždy. Vítěz Magnesia Litera 2008 v kategorii Kniha pro děti a mládež, Kniha desetiletí Magnesia Litera.


...outi navždy Autor: Šrut, Pavel a Miklínová, Galina Nakladatel: Paseka EAN: 9788074322877 ISBN: 978-80-7432-287-7 Ilustrace: Miklínová, Galina Popis: 1× kniha, vázaná, 234 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Lichožrouti navždy - Pavel Šrut - CD od 167 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Lichožrouti navždy 169,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 5,0 Hodnotilo 5 uživatelů 5 5x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 3 uživatelské recenze. Nejčastěji dohromady zakoupené zboží a příslušenství Další příslušenství » ... Lichožrouti navždy se mi moc líbili. Lichožrouti jsou malá stvoření, která ... Lichožrouti navždy - Pavel Šrut, Galina Miklínová | KOSMAS ... ... . 100 % zákazníků doporučuje. 3 uživatelské recenze. Nejčastěji dohromady zakoupené zboží a příslušenství Další příslušenství » ... Lichožrouti navždy se mi moc líbili. Lichožrouti jsou malá stvoření, která se živí ponožkama. Ale! Nikdy neberou celí pár. V tomto příběhu se lichožrouti Hihlík, Kawa, Bumka, Ramík a Tulík musejí utkat s l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY