Vyznání nejistého chodce

Vyznání nejistého chodce - Pavel Rejchrt | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Rejchrt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyznání nejistého chodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyznání nejistého chodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Rejchrt. Číst Vyznání nejistého chodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skrze životní příběh Kamila Korejse bilancuje autor vlastní život, teologická studia, hledání víry i umělecké zápasy. Těžiště situuje do let šedesátých a na počátek sedmdesátých. Demaskuje klišé o době, církvi i víře. Opakovaně se vrací k otázce, co je nejhlubším zdrojem křesťanského poselství, a na sobě i svém okolí sleduje, jak to dopadá, když se ryzí obsahy křesťanské víry potkávají s rutinou církevního provozu přizpůsobeného společenským poměrům.


...yznání nejistého chodce - Pavel Rejchrt ... Kategorie Spřízněná nakladatelství / Eman - ekalich.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vyznání nejistého chodce (2013) / JanH (243 views) Věděl jsem pochopitelně, že jde o básníka, do jehož poezie jsem se při návštěvách knihkupectví občas rád začetl, neboť její (pokud si dobře vzpomínám) lyricko-existenciální ladění a výrazová střídmost a ukázněnost se mi velmi líbily. Vyznání nejistého chodce Autor: Rejch ... Aktuální slevy | nakladatelství EMAN ... . Vyznání nejistého chodce Autor: Rejchrt, Pavel Nakladatel: Eman EAN: 9788086211893 ISBN: 978-80-86211-89-3 Popis: 1×...SOUVISEJÍCÍ KNIHY