Filozof, který nebyl moudrý

Filozof, který nebyl moudrý - Laurent Gounelle | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Laurent Gounelle
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Filozof, který nebyl moudrý.pdf


Chcete si knihu přečíst?Filozof, který nebyl moudrý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laurent Gounelle. Číst Filozof, který nebyl moudrý Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byl vlahý večer a zdálo se, že prales v horkém soumraku zadržuje dech. Šamanka Elianta seděla před vchodem do své chýše a sledovala Sandra, který se k ní blížil. Proč se ten tajemný cizinec, prý filozof, s takovou urputností tajně snaží zničit mír a harmonický život jejího kmene? Už nepoznávala své blízké, nerozuměla jejich reakcím… Co provedli, aby si něco takového zasloužili? Elianta cítila, jak v ní s každou hodinou roste odhodlání nedovolit tomu muži, aby si zahrával s jejich štěstím… Další kniha autora mezinárodního bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je podmanivým a inspirativním příběhem, který nás přivádí do srdce Amazonie a ponouká nás k zamyšlení nad vlastní existencí a nad způsobem života, který vedeme. Sandro, mladý filozof žijící v New Yorku, se vypraví mezi jihoamerické indiány, které viní z rituální vraždy své ženy. Zosnuje důmyslnou pomstu a rozhodne se podkopat samotné základy, na nichž spočívá jejich kultura a přístup k životu: harmonické sepětí s přírodou, rovnováha, vnitřní svoboda, intenzivní prožívání přítomnosti a autentická spiritualita. Pokusí se jim vštípit hodnoty, které jsou vlastní západní společnosti: konzum, honba za mamomem, materialismus, racionalita, kult individualismu, soutěživost a egoismus. Podaří se Sandrovi, představiteli moderní západní civilizace, narušit harmonický svět "primitivních" divochů? Byla Sandrova žena skutečně rituálně obětována? Kniha Filozof, který nebyl moudrý je příběhem střetu dvou pojetí života, která stojí proti sobě, ale také výpravou do hlubin lidské duše. Laurent Gounelle je psycholog, spisovatel a uznávaný odborník na rozvoj osobnosti. Již šestnáct let cestuje po světě a setkává se s výjimečnými lékaři a léčiteli, ať už jde o americké experty v oblasti neurologie a neurolingvistiky, peruánské šamany nebo balijské mudrce.V jeho dílech se odráží jeho zanícení pro filozofii, psychologii a duchovní rozvoj. Je autorem románů Bůh chodí po světě vždycky inkognito a Muž, který chtěl být šťastný, který se stal mezinárodním bestsellerem.


...Filozof, který nebyl moudrý je příběhem střetu dvou pojetí života, která stojí proti sobě, ale také výpravou do hlubin lidské duše ... Filozof, který nebyl moudrý / Najlacnejšie knihy ... . Laurent Gounelle je psycholog, spisovatel a uznávaný odborník na rozvoj osobnosti. Již šestnáct let cestuje po světě a setkává se s výjimečnými lékaři a léčiteli, ať už jde o ... Všechny informace o produktu Kniha Filozof, který nebyl moudrý - Laurent Gounelle, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Filozof, který nebyl moudrý - Laurent Gounelle. Filozof, který nebyl moudrý Autor: Gounelle, Laurent Nakladatel: Rybka Publishers EAN: 9788087067147 ISBN: 978-80-87067-14-7 Originál: Le Ph ... moudrý - ABZ slovník českých synonym ... . Filozof, který nebyl moudrý Autor: Gounelle, Laurent Nakladatel: Rybka Publishers EAN: 9788087067147 ISBN: 978-80-87067-14-7 Originál: Le Philosophe qui n´était pas sage Překlad: Poláková, Sabina Popis: 1× kniha, vázaná, 220 stran, česky Rozměry: 14,2 × 21,4 cm Rok vydán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY