Střídavá péče o dítě: Zájem dítěte především

Střídavá péče o dítě: Zájem dítěte především - Tomáš Novák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Střídavá péče o dítě: Zájem dítěte především.pdf


Chcete si knihu přečíst?Střídavá péče o dítě: Zájem dítěte především ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Číst Střídavá péče o dítě: Zájem dítěte především Online je nyní tak snadné!

POPIS


Střídavá péče může být nejlepší ze všech špatných řešení vyplývajících z kontextu rodinného rozvratu. Samozřejmě má své chyby. Ve srovnání se společnou rodičovskou péčí v harmonické rodině je to jen náhražka. Ani na kvalitní protézu nelze klást stejné nároky jako na zdravou končetinu. Knížka je určena především potenciálním zájemcům o zmíněnou „protézu“. Vychází z praxe, chce odpovídat na konkrétní otázky. Hodlá jít alespoň částečně pod povrch různých frází, demaskovat mýty. Nechce fandit mužům ani ženám. Kniha je určena především rodičům, kteří mají děti ve střídavé péči. Využijí ji i psychologové, kteří pracují s rozvedenými rodinami, které praktikují tuto formu porozvodové péče o dítě. PhDr. Tomáš Novák vystudoval psychologii na FF MU v Brně. Působí v manželské poradně Centra sociálních služeb v Brně. Vyučuje na FSS a FF MU. Vydal řadu knih na téma mezilidských vztahů.


... rodině podmiňoval možnost svěření dětí do střídavé, příp ... Střídavá péče a zvýhodnění to je hlavolam mzdových účetní ... ... . společné péče kumulativně splněním následujících podmínek: oba rodiče jsou způsobilí dítě vychovávat, mají o výchovu zájem, svěření dítěte do společné nebo střídavé výchovy je v zájmu dítěte, potřeby dítěte budou svěřením do společné nebo střídavé výchovy lépe ... Nicméně pokud druhý rodič o výchovu svých dětí v žádném případě nebude mít zájem, je otázkou, jak by taková péče "z donucení" byla pro děti nakonec dobrá. Snažte se proto alespoň, aby s ním děti neztratily kontakt. 3. D ... Formy péče o děti - Advokátní kancelář Kutnar a Kutnarová ... . Snažte se proto alespoň, aby s ním děti neztratily kontakt. 3. Druhý rodič se chce o dítě starat sám Je však vyžadován zájem obou rodičů o dítě, schopnost alespoň základní domluvy mezi rodiči a samozřejmě také možnost zajistit dítěti odpovídající zázemí. Zároveň je nutné, aby střídavá péče nenarušila běžný režim dětí, tedy například školní docházku,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY