Základy Feng-šuej

Základy Feng-šuej - Sarah Bartlettová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Bartlettová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy Feng-šuej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy Feng-šuej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Bartlettová. Číst Základy Feng-šuej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skvělá příručka z pera známé odbornice srozumitelně vysvětluje základní principy feng-šuej a přináší i mnoho informací, které se v knížkách běžně neobjevují. Proto potěší nejen čtenáře, kteří se teprve seznamují s tímto starodávným uměním, ale také ty, kteří už ho znají a dobře vědí, že pomocí dobrých rad dokážou získat radost i bohatství a proměnit své životní prostředí v přístav harmonie a klidu. Odhalte tajemství, díky nimž získáte energii a najdete vnitřní rovnováhu!


...ej je vlastně nauka o harmonickém soužití člověka s přírodou ... Diagram | feng-suej : N - Feng Šuej ... . Učí nás rozeznávat pozitivní a negativní energie a také to, jak můžeme ty pozitivní posilovat a těm negativním se bránit. Také se Vám už někdy stalo, že při pohledu na nějaký „zaručeně stylový" interiér jste jaksi necítili „to něco", co dělám domov domovem? Nebo naopak, přišli ... The next video is starting stop. Loading... Watch Queue Feng Shui znamenalo ve staré Číně uměn ... Základy Feng-shui - prvek oheň - YouTube ... . Loading... Watch Queue Feng Shui znamenalo ve staré Číně umění udržovat ve správné rovnováze vodu (shui) a vítr (feng). Voda je důležitý zdroj zemské energie pro život lidí, rostlin a zvířat, vítr je zdroj energie z nebes. Oba tyto elementy v harmonické rovnováze lidem pomáhají, ale dokáží člověku i škodit (povodně, divoká voda, vichřice). Doporu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY