Život ve vlastních rukou: Dosáhněte svých snů a buďte sami sebou

Život ve vlastních rukou: Dosáhněte svých snů a buďte sami sebou - Luisa Presley Turnerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Luisa Presley Turnerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život ve vlastních rukou: Dosáhněte svých snů a buďte sami sebou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život ve vlastních rukou: Dosáhněte svých snů a buďte sami sebou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luisa Presley Turnerová. Číst Život ve vlastních rukou: Dosáhněte svých snů a buďte sami sebou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud si říkáte, že musí být nějaká lepší cesta. Pokud máte pocit, že čas i život jen tak běží nějak kolem vás. Pokud vás vaše práce nudí. Pokud nemáte vztah, který by za něco stál. Pokud se vám nelíbí to, co se z vás stalo. Pokud toužíte po štěstí a naplnění. Pokud toužíte po tom, aby se ve vašem životě konečně stala nějaká pozitivní změna. Dobrá zpráva je, že toho můžete dosáhnout. Autorka je profesionální životní trenérka a úspěšně pomohla nespočetnému zástupu svých klientů, aby "konečně se sebou začali něco dělat". Nikdo neříká, že dosáhnout života svých snů je jednoduché. V rukou však držíte jedinečný návod, který se na rozdíl od podobných knih neodvolává na nutnost napojení na vyšší bytosti nebo dělat náročná cvičení. Stačí dodržet jednoduché rady a vzít svůj život do vlastnch rukou.


...te svých snů. a buďte sami sebou. Louise Presley-Turnerová ... Novinky knižního fondu KKFB - naučná literatura - srpen 2015 ... . Život ve vlastních rukou. Louise Presley-Turnerová. Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: [email protected] www.grada.cz. Unikátní a přitom jednoduchý návod, jak hospodařit se Život ve vlastních rukou -- Dosáhněte svých snů a buďte sami sebou - Presley-Turnerová, Louise ; Příručka nabízí možnosti, jak poznat sebe sama a také provést změny v našem životě. V osmi kapitolách tak můžeme provést bilanci našeho živ ... Život ve vlastních rukou -- Dosáhněte svých snů a buďte ... ... . V osmi kapitolách tak můžeme provést bilanci našeho života, stanovit si cíle, seznámit se s Dosáhněte svých snů a buďte sami sebou. PRESLEY-TURNEROVÁ Louise. Info: Grada Publishing, 2013 (1.) - brož., 200 str. Z angl. přel. J. A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY