Rubín v plášti noci

Rubín v plášti noci - Markéta Hlasivcová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Hlasivcová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rubín v plášti noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rubín v plášti noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Hlasivcová. Číst Rubín v plášti noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová sbírka Markéty Hlasivcové„Rubín v plášti noci“ se hlásísvou výpovědí vyjádřenou dnešním živým jazykem ke křesťanství a rozvíjíKristovy myšlenky lásky. Autorka užívá rýmy , šperkařsky přesně zasazená slova,komponuje svoji sbírku v duchu symfonické skladby. Úvodní část „Růže z Jericha“ odkazuje na inspiraci Starým zákonem. Zníosvobozující důvěra v Boha. Část v „V příboji“ přináší letmé inspirace, emoce. Část „Úplněk bílý Temná luna“ je zasvěcena noci, dilematu ženství a osamění, autorka ji zachycuje jako věčnou výzvu. Motiv noci a proměny se promítá do „Tajemství kočky”. Sbírka vrcholí částí „Návrat slunce“, konfrontací šera a čekání, zlatého jasu a příslibu čistoty. Sbírku uzavírá jediná báseň, „Píseň o Růži” , vyznání odvahy k životu a lásky k Bohu a člověku. Zvolenými motivy a výjevy autorka otvírá vědomí i srdce a přináší poselství štěstí.


... informácie o produkte Kniha Rubín v plášti noci - Markéta Hlasivcová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Rubín v plášti noci - Markéta Hlasivcová ... Markéta Hlasivcová | Gorila ... . Všechny informace o produktu Kniha Rubín v plášti noci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rubín v plášti noci. Rubín v plášti noci od 126 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Rubín v plášti noci - Hlasivcová Markéta - Nová sbírka Markéty Hlasivcové „Rubín v plášti noci" se hlásí svou výpovědí vyjádřenou dnešním živým jazykem ke křes ... Rubín v plášti noci - Markéta Hlasivcová od 5,66 ... ... . Rubín v plášti noci - Hlasivcová Markéta - Nová sbírka Markéty Hlasivcové „Rubín v plášti noci" se hlásí svou výpovědí vyjádřenou dnešním živým jazykem ke křesťanství a rozvíjí Kristovy myšlenky lásky. Autorka užívá rýmy , šperkařsky přesně zasa Rubín v plášti no...SOUVISEJÍCÍ KNIHY