Pohádkový lunapark

Pohádkový lunapark - Alois Mikulka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alois Mikulka
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádkový lunapark.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádkový lunapark ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alois Mikulka. Číst Pohádkový lunapark Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alois Mikulka, malíř a autor desítek dětských knih, tvůrce nezapomenutelných postaviček létajících čarodějnic, dobráka Emily Pacičky a jeho kamarádů zajíců, vytvořil pro děti novou obrázkovou knížku Pohádkový lunapark. Knihu jsme připravili k příležitosti autorova významného životního jubilea. Dárková kniha shrnuje to nejlepší z autorovy tvorby, např. panoramatické obrazy Svět v obrazech, doplněné veršovaným komentářem, za něž obdržel Alois Mikulka Zlatou stuhu, ale také mnoho nových pohádek.


...ky a příběhy ze světa fantazie mají své nezastupitelné místo v dětských knihovničkách ... Do síně slávy české dětské knihy vstoupil ilustrátor Alois ... ... . Pojďte s námi zpátky do dětství… Pohádkový lunapark je i název hned první knížky, kterou bychom vám rádi představili. Nakladatelství Albatros ji vydalo k životnímu jubileu významného autora pro děti Aloise Mikulky. Je plná veselých obrázků a nezapomenutelných ... Alois Mikulka, malíř a autor desítek dětských knih, tvůrce nezapomenutelných postaviček létajících čarodějnic, dobráka Emily Pacičky a jeho kamarádů zajíců, vytvořil pro děti novou obrázkovou knížku Pohádkový lunapark. Knihu jsme připravili k příleži Alois Mikulka, malíř a autor desítek dětských knih, tv ... Pohádkový lunapark - Alois Mikulka - Megaknihy.cz ... . Knihu jsme připravili k příleži Alois Mikulka, malíř a autor desítek dětských knih, tvůrce nezapomenutelných postaviček létajících čarodějnic, dobráka Emily Pac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY