Velká kniha čůrání

Velká kniha čůrání - Jakub Plachý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Plachý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha čůrání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha čůrání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Plachý. Číst Velká kniha čůrání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kreslená encyklopedie čůrání pro malé i velké. Unikátní, hravá a naučná knížka kapesního formátu představuje čůrání ze všech stran. Proč čůráme? Kolik toho načůráme? Kolik toho načůrají zvířata? Jak čůráme my, jak čůrají ostatní ve světě? Jak se čůrá kosmonautům? A kdo s čůráním přišel (no, skoro)?. Na to všechno odpovídá kniha Jakuba Plachého, studenta Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Jakub Plachý (1989) je studentem Ateliéru ilustrace a grafiky.Velká kniha čůrání je moje první autorská kniha, kterou jsem dělal původně jako semestrální práci v zimním semestru. Byla vystavená na školní výstavě Artsemestr, kde ji náhodou objevil Adam Gebrian, který ji poslal na svůj Facebook profil, který sleduje spousta lidí (za což velmi děkuji). Tohle pak vyústilo v pozvání na Pecha Kucha night Prague v kině Aero, kde jsem mohl mluvit o knize. Já jsem si sice záznam z Aera ještě nepustil, ale viděl ho Joachim Dvořák z nakladatelství Labyrint a nabídl mi vydání knihy. Jakub PlachýKnížka je plná skvělých nápadů a ilustrace jsou jedny vytříbenější než druhé. Je opravdu úžasné co se s dávkou talentu, skvělého nápadu a jednoduchého, avšak osobitého stylu, dá vytvořit. Věříme, že to Jakub dotáhne daleko! FanklubVelikost formátu PDF je 20 MB, ePub 7 MB, Mobi 14 MB.


...kniha čůrání Jakub Plachý Nakladatel: Labyrint 2013 50+ videos Play all Mix - Velká kniha čůrání - Pecha Kucha & Jakub Plachý YouTube Top 10 funny performances Got Talent - Duration: 43:03 ... Velká kniha čůrání - Knihkupectví Luxor ... . Talent Replay Recommended for you Hledáte Velká kniha čůrání od Plachý Jakub? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kupte knihu Velká kniha čůrání (Jakub Plachý) s 29 % slevou za 102 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všechny informace o produktu Kniha Velká kniha čů ... Velká kniha čůrání - Plachý Jakub - Megaknihy.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všechny informace o produktu Kniha Velká kniha čůrání - Jakub Plachý, porovnání cen z internetových ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY