Všichni sloni v orchestru

Všichni sloni v orchestru - Miloš Macourek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Macourek
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Všichni sloni v orchestru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všichni sloni v orchestru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Macourek. Číst Všichni sloni v orchestru Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Jiní kluci mého věku lezli po stromech, stříleli prakem po vrabcích a kradli třešně v sousedovic zahradě, kdežto já jsem žil ve vysněném světě princů a princezen, čarodějů a trpaslíků,“ napsal o sobě před deseti lety Miloš Macourek.Na jeho počest vznikl tento výbor z prozaických i básnických textů pro děti i dospělé. Autor s takřka bezbřehou fantazií a osobitým smyslem pro humor se v něm po letech znovu setkává se „svým“ ilustrátorem Adolfem Bornem, který Miloši Macourkovi rozumí jako nikdo jiný.


...ichni sloni v orchestru Autor: Macourek, Miloš Nakladatel: Albatros EAN: 9788000032726 ISBN: 978-80-00-03272-6 Ilustrace: Born, Adolf Popis: 1× kniha, vázaná, 114 stran, česky Rozměry: 23,5 × 24 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Všichni sloni v orchestru Adolf Born, Miloš Macourek ... ... . vydání) Miloš Macourek: Všichni sloni v orchestru ⚡ Bleskové dodání do druhého dne pro desítky tisíc produktů z největšího online bazaru v ČR. Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno. Kniha Všichni sloni v orchestru vyšla na počest Miloše Macourka. Jde o výbor z jeho prozaických i básnických text ... Všichni sloni v orchestru - Miloš Macourek; František ... ... . A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno. Kniha Všichni sloni v orchestru vyšla na počest Miloše Macourka. Jde o výbor z jeho prozaických i básnických textů pro děti i dospělé. Autor s vynikající fantazií a osobitým smyslem pro humor se v něm po letech znovu setkává se svým ilustrátorem Adolfem Bornem, který Milo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY