Tajemství mrtvých

Tajemství mrtvých - Tom Harper | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Harper
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství mrtvých.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství mrtvých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Harper. Číst Tajemství mrtvých Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vraždil ve starém Římě – a dnes se kvůli němu zabíjejí jiní Jedinou stopou k objasnění dávné záhady je zlatý přívěsek s křesťanským symbolem z doby římského císaře Konstantina. Abbyin přítel Michael zjistil, k čemu slouží. Jenže nebyl sám, kdo chtěl při pátrání uspět, a jeho protivníci se teď nezastaví před ničím. Abby Cormacová strávila deset let tím, že se snažila shánět důkazy proti nejhorším válečným zločincům dneška. Když svoji práci vyčerpaná opouští, věří, že nechává všechno za sebou – dokud s ní neotřese brutální násilný čin: v luxusní vile na pobřeží Jaderského moře je zavražděn její milenec Michael a ona sama při útoku téměř zemře. Vyděšená a osamělá Abby přísahá, že požene Michaelova vraha před spravedlnost. Když ale při pátrání zkříží cestu jednomu z nejznámějších balkánských gangsterů, pochopí, že Michael nebyl tím, za koho jej považovala. Odhalil tajemství sahající do dávné historie římské říše... Klíčem k němu je šperk, který před sedmnácti sty lety pomohl Gaiovi Valeriovi Maximovi splnit úkol, jímž ho pověřil císař Konstantin – vypátrat, kdo zavraždil Konstantinova životopisce biskupa Alexandra.


...ví mrtvých očí - krimi (1971) Zapomenuté Poklady ... Tajemství mrtvých mužů: Operace Bodyguard — Česká televize ... . ... Tajemství ďáblovy kapsy (dobrodružný TV-film 1980) - Duration: 1:15:37. ČST inscenace a zapomenuté filmy 201,757 views. Tajemství mrtvých mužů - Po stopách nacistického zlata Dokumenty - CZ. Loading... Unsubscribe from Dokumenty - CZ? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 856. Tajemství mrtvých mužů (TV seriál) Dead Men's Secrets; ... Další díl dokumentárního cyklu odhaluje taje ... Tajemství mrtvých mužů - Po stopách nacistického zlata ... ... ... Další díl dokumentárního cyklu odhaluje tajemství nejničivějších válečných plavidel i jejich posádek a způsob, jak lovily svou kořist, jakou technikou byly vybaveny a jaké zbraně používaly. 8. Záhada Hory mrtvých The Dyatlov Pass Incident ... Událost zůstává jedním z největších tajemství 20. století. Vyšetřovatelé zjistili, že 6 lidí zemřelo na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY