Klobouky z Agarveny 1: Rodinné tajemství

Klobouky z Agarveny 1: Rodinné tajemství - Markéta Prášková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Prášková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klobouky z Agarveny 1: Rodinné tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klobouky z Agarveny 1: Rodinné tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Prášková. Číst Klobouky z Agarveny 1: Rodinné tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


První část tetralogie Klobouky z Agarveny nás zavádí do fiktivní české vesničky Jižní Kříže, kde tráví u babičky a dědy prázdniny čtrnáctiletý Adam Hradecký a jeho třináctiletá sestřenice Eva Barborková. Brzy po příjezdu do starého domu pojmou Adam s Evkou podezření, že dospělí - babička, dědeček, dědečkova sestra Anna a starý pomocník Filip - se před nimi snaží něco podstatného zamlčet. Něco, co se týká jejich rodiny. Adamovo a zvlášť Evčino odhodlání přijít záhadě na kloub zavádí oba hrdiny na rozlehlou zaprášenou půdu, kde se snaží odhalit totožnost předků. Za pomoci podivných barevných klobouků se dostanou do roku 1893, kdy je pánem domu jejich prapředek Vilém Hradecký. Ten se snaží najít starý rodinný poklad a zároveň vypátrat, kdo zabil jeho strýce. Adam s Evkou mu pomohou najít chybějící část mapy, která je dovede k pokladu a kde naleznou i deník s dosud skrytými okolnostmi smrti Vilémova strýce. Adam s Evkou o sto let později vyzvedávají ze země skrytý pokla d, jenž jim Vilém ve své době věnoval, aby tak pomohl zachránit svůj na konci 20. století chátrající a rozpadající se dům.


... z Agarveny 1 První díl fantasy tetralogie pro děti od 9 let ... Klobouky | Sleviste.cz ... .Adam jede z donucení na prázdniny k dědovi a babičce na venkov a společnost mu dělá pouze jeho mladší odvážnější... Ke knize "Klobouky z Agarveny 1 -- Rodinné tajemství" doporučujeme také: Klobouky z Agarveny 3 Prášková, Markéta Cena: 84 Kč Klobouky z Agarveny 4 Prášková, Markéta Cena: 84 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi ... Hledáte Klobouky z Agarv ... Klobouky z Agarveny 1 - Prášková Markéta | Knihy Grada ... . přidat komentář nebo recenzi ... Hledáte Klobouky z Agarveny 1 - Rodinné tajemství od Markéta Prášková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Klobouky z Agarveny. Rodinné tajemství. 1. Markéta Prášková. Grada Publishing. 3. Prázdninové trucování „Zabalil sis ty ponožky?" ozvalo se z kuchyně poněkolikáté. Adam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY