Nahá žena na střeše: Bible a psychoterapie

Nahá žena na střeše: Bible a psychoterapie - Alena Halamová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Halamová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nahá žena na střeše: Bible a psychoterapie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nahá žena na střeše: Bible a psychoterapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Halamová,. Číst Nahá žena na střeše: Bible a psychoterapie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devatenáct biblickych příběhů popisuje duchovní, existenciální a psychologické aspekty, které vyvstávaly při práci s těmito texty v hagioterapeutických skupinách, jež autoři prožívali spolu se svými klienty v Psychiatrické nemocnici v Praze – Bohnicích. Hagioterapie je formou skupinové psychoterapie existenciálního zaměření, která – i když většinu účastníků tvoří nevěřící lidé – vychází z terapeutické inspirace biblickým textem. Zobecněná zkušenost lidí, kteří společně nad Biblí hledali uzdravení svého života, může být praktickou inspirací pro všechny, kteří hledají spojitost mezi svým prožíváním, psychologickou teorií a křesťanskou kulturní tradicí. Knihou Nahá žena na střeše chtějí autoři z těžko srozumitelné směsice slov, veršů, mýtů, rad, příkazů a zákazů, které obsahuje Bible, přiblížit řadu prvků dramatických, někdy komických, ale vždy terapeutických. Všechny mohou inspirovat k přemyšlení ... nejen lidi biblické, ale i lidi nebiblické ba i antibiblické.


...- Vyhledávání na Heureka.cz Nahá žena na střeše ... Nahá - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Bible a psychoterapie - Prokop Remeš, Alena Halamová - Pompei. Bible a psychoterapie Devatenáct biblickych příběhů popisuje duchovní, existenciální a psychologické aspekty, které vyvstávaly při práci s těmito texty v hagioterapeutických skupinách, jež autoři prož... Všechny informace o produktu Kniha Nahá žena na střeše. Bible a psychoterapie - Prokop Remeš, Alena Halamov ... Nahá žena na střeše - Halamová Alena - Knihkupectví Ládví ... . Bible a psychoterapie - Prokop Remeš, Alena Halamová - Pompei, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nahá žena na střeše. Bible a psychoterapie - Prokop Remeš, Alena Halamová - Pompei. Knihou Nahá žena na střeše chtějí autoři z těžko srozumitelné směsice slov, veršů, mýtů, rad, příkazů a zákazů, které obsahuje B...SOUVISEJÍCÍ KNIHY