Bony a klid 2

Bony a klid 2 - Vít Olmer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vít Olmer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bony a klid 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bony a klid 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vít Olmer. Číst Bony a klid 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osudy hrdinů kultovního filmu Bony a klid po 25 letech jsou tématem novely filmového režiséra Víta Olmera, podle které začíná natáčet i celovečerní film Bony a klid 2. Hlavní hrdina Martin Holec (opět v podání Jana Potměšila) jak známo nastoupil osmiletý trest vězení, během kterého utrpěl vážné zranění páteře a po sametové revoluci se vrací do života poznamenán tímto traumatem a touhou, pomstít se členům vekslácké party, kteří se mezitím stali úspěšnými podnikateli, politiky apod.V knize, ale i ve filmu, se setkáme se všemi protagonisty příběhu z roku 1987 staršími o více než dvě desetiletí, počínaje již zmíněným Janem Potměšilem a konče rázovitou postavou ztvárněnou Romanem Skamene.


...klid, Hold me baby- filmová verze - Duration: 2:46 ... Bony a klid 2 - eXtra.cz ... . JayZONE TUBE Jethro Barto ... Bony a klid 2 jsou však jen potvrzením, že českejm tvůrcům pokračování prostě nejdou. Navíc u Vítka Olmera platí, že jeho žena je vydařenější než všechno jeho filmy po roce 1995 dohromady. Ve filmu naprosto absentuje náznak reality, tohle není příběh z dnešní doby, ale kraví, kozí a slovní hovna nakydaný na sebe ... Bony a klid - cely film na youtube. Rusky :) П ... Bony a Klid 2 - Posts | Facebook ... ... Bony a klid - cely film na youtube. Rusky :) Полный фильм Боны и покой по русский 1987 HD ..... Bony a klid 2 Celý film sračka a ztráta času. Jednička byla úžasná, ale tohle je zbytečný film. Petr Masek (03.11.2018) Bony a klid 2 Celý film ta 2 bony a klid není špatná,ale ta 1 b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY