Orchideje: Druhy, pěstování, péče

Orchideje: Druhy, pěstování, péče - Joachim Erfkamp | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joachim Erfkamp
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Orchideje: Druhy, pěstování, péče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orchideje: Druhy, pěstování, péče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joachim Erfkamp. Číst Orchideje: Druhy, pěstování, péče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Orchideje! Každého okouzlí exotickou nádherou svých květů. I když se u nás už běžně pěstují, většinou nevíme přesně, jak se o ně starat, aby kvetly pravidelně a dlouho. V této knize vám představíme běžné, v bytě pěstované, druhy orchidejí. Dozvíte se, jaké místo pro ně vybrat, jak je správně zavlažovat, přihnojovat a přesazovat. Můžete je zkusit i množit. Vypořádáme se s běžnými chorobami a škůdci. V knize je také přehled nějčastěji pěstovaných druhů, jejich popis, fotografie a barevné formy. Dopřejte svým krásným květinám tu správnou péči.


...orchideje. Ne všechny orchideje sídlí v korunách stromů ... Jak pěstovat orchideje? Kompletní průvodce | iReceptář.cz ... ... Jak pěstovat orchideje: tentokrát Dendrobium ... ... orchideje. Ne všechny orchideje sídlí v korunách stromů. Některé koření v zemi, jak se na rostliny sluší a patří. Z toho plyne i odlišná péče o ně - květináč vyžadují a potřebují také hojnější zálivku. Substrát je vhodné udržovat mírně vlhký a jen občas jej nechat lehce proschnout. Orchideje mají rády dostatek sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY