Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný?

Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný? - Petr Dvořák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Dvořák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Dvořák. Číst Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přístupnou a zajímavou formou učí malé čtenáře základním meteorologickým pojmům a všemu, co se na obloze děje. Ústřední osu knihy tvoří příběh sourozenců Katky a Ondry, kteří na prázdninách u babičky Daniely - vědkyně a spisovatelky - zažívají nejrůznější dobrodružství a učí se porozumět počasí. Kniha je namluvená autorem knihy a dostupná na jeho webových stránkách. Je určena pro děti ve věku 8 - 13 let.


...e mlha jak mlíko a déšť průhledný? se líbilo, jak při stoupání do kopce do mlhy vjížděli a na druhé straně při jízdě dolů zase vyjížděli ... Petr Dvořák - Megaknihy.cz ... . Pozoroval, jak kolem nich poletují cáry šedivé mlhy, a představoval si, že nejsou v autě, ale v kosmické lodi, která právě . prolétá atmosférou cizí planety. Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný? Babička Daniela zatím Ondru do tajů počasí moc nezasvěcovala. Říkala mu: „Pozoruj si počasí, ale jestli se . mu jednou budeš věnovat v práci, tak si to ještě pořádně užiješ! A když o tom budeš chtít ... Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný? - Petr Dvořák ... ... . Říkala mu: „Pozoruj si počasí, ale jestli se . mu jednou budeš věnovat v práci, tak si to ještě pořádně užiješ! A když o tom budeš chtít něco vědět, budeš . se muset sakra dobře učit, to mi, chlapče ... Proč je mlha jak mlíko a déšť průhledný? Petr Dvořák ¨ Proč je mlha jak mlíko? Jak vznikají bouřky? Odkud se ženou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY