Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem

Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem - Stephanie Schneiderová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Schneiderová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Schneiderová. Číst Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyčerpaní rodiče doporučují!Hádky jsou v rodině nevyhnutelné. A může to dost bolet. Konflikty – ať už mezi sourozenci, nebo mezi rodiči a dětmi – jsou přitom vlastně důležité a dobré pro další vývoj rodiny. Kdo ale dokáže zbytečně nezraňovat? Stephanie Schneider mluví ze zkušenosti. Její praktické náměty k zamyšlení a opatření v rámci první pomoci jako „Taktika urovnávání hádek“ a „Oslava usmíření“ vám mohou pomoci hádky zvládat. A to s takovou laskavostí a humorem, že už při čtení začíná mezi mraky znovu svítit slunce.


... HÁDCE. Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem ... Jednotky: K čemu jsou rodiče? ... . MALÝ RÁDCE V HÁDCE. Stephanie Schneider. Vyčerpaní rodiče doporučují. Hádky jsou v rodině nevyhnutelné. A může to dost bolet. Konflikty - ať už mezi sourozenci, nebo mezi rodiči a dětmi - jsou přitom vlastně důležité a dobré pro další vývoj rodiny. Kniha: Rádce v hádce -- Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem - Stephanie Schneider Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Rádce v hádce Autor: Schneiderová, Stephanie Naklada ... Radce v hadce reseni rodinnych konfliktu srdcem a rozumem ... ... . Rádce v hádce Autor: Schneiderová, Stephanie Nakladatel: Grada EAN: 9788024750415 ISBN: 978-80-247-5041-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 40 stran, česky Rozměry: 17 × 16 cm Rok vydán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY