Čarodějův učedník

Čarodějův učedník - Evald Flisar | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Evald Flisar
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodějův učedník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čarodějův učedník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evald Flisar. Číst Čarodějův učedník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čarodějova učedníka můžeme číst jako dobrodružný příběh o putování mladého muže po exotických Himálajích i jako filozofické, meditativní zamyšlení nad hledáním vlastního já. Tento román od slovinského autora Evalda Flisara přináší příběh nejednoznačného a až nebezpečně těsného vztahu mezi učedníkem a jeho mistrem a zároveň jej lze čísi i jako cestopis lidské duše. Byl přeložen do mnoha světových jazyků a je bezkonkurenčně nejúspěšnější slovinskou knihou po druhé světové válce.


...uchovní odysea slovinského spisovatele Evalda Flisara Čarodějův učedník se odehrává v exotických kulisách himálajských oblastí Ladák a Zanskar, kam přijíždí hlavní hrdina, aby se vyrovnal sám se sebou a našel ztracenou část své duše ... Čarodějův učedník ... . Jako mnoho lidí ze západu negativně vnímá duchovní prázdnotu svého života a touží po souladu ducha, těla a přírody. Čarodějův učedník book. Read 8 reviews from the world's largest community for readers. Čarodějova učedníka můžeme číst jako dobrodružný příběh o putování... Čarodějův učeň (německy Krabat) je název knihy pro děti od Otfrieda Preußlera, která poprvé vyšl ... Pán času - Čarodějův učedník (S09E01) (epizoda) (2015 ... ... . Read 8 reviews from the world's largest community for readers. Čarodějova učedníka můžeme číst jako dobrodružný příběh o putování... Čarodějův učeň (německy Krabat) je název knihy pro děti od Otfrieda Preußlera, která poprvé vyšla v roce 1971 v Německu. V češtině kniha naposledy vyšla roku 2003 v překladu Radovana Charváta v nakladatelství Argo.Tato v pořa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY