Četnické pohádky pro dospělé

Četnické pohádky pro dospělé - Michal Dlouhý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Dlouhý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Četnické pohádky pro dospělé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Četnické pohádky pro dospělé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Dlouhý. Číst Četnické pohádky pro dospělé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Většina z nás má za to, že pohádky jsou určeny především pro děti a že musí vždy skončit dobře. V dnešní době se mnohdy setkáváme i s pohádkami, které jsou díky svému zaměření určeny výhradně pro dospělé. Četnická služba s sebou přinášela různé situace, veselé i smutné, romantické, ale i lechtivé. A četník samotný byl představitelem věčného souboje dobra se zlem. Proč tedy nemít i Četnické pohádky pro dospělé, zpracované podle skutečných případů a událostí? Knížka obsahuje kopu pohádek z období let 1850, až 1945, přičemž pomyslná první část obsahuje případy a události z období monarchie, největší množství z nich je ve druhé části věnované republikánskému období a několik málo z nich připomíná ve třetí části období německé okupace, po jejímž ukončení bylo četnictvo na našem území zrušeno.


... pro dospělé- Filmák 2016, režie Milan Enčev, producentky: Květa Mazurová, Martina Popperová Četnické pohádky pro dospělé Autor: Dlouhý, Michal Nakladatel: Pragoline EAN: 9788086546919 ISBN: 978-80-86546-91-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 14,2 × 20,6 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Levné DVD pohádky pro děti - české i zahraniční | DVD ... ... . vydání) Proč tedy nemít i Četnické pohádky pro dospělé, zpracované podle skutečných případů a událostí? Knížka obsahuje kopu pohádek z období let 1850, až 1945, přičemž pomyslná první část obsahuje případy a události z období monarchie, největší množství z nich je ve druhé části věnované republikánskému ... Proč tedy nemít i Četnické pohádky pro dospělé, zpracované podle skutečných případů a událostí? Knížka obsahuje kopu pohádek z období let 1850, až 1945, přičemž p ... Četnické pohádky pro dospělé - Michal Dlouhý | KOSMAS.cz ... ... ... Proč tedy nemít i Četnické pohádky pro dospělé, zpracované podle skutečných případů a událostí? Knížka obsahuje kopu pohádek z období let 1850, až 1945, přičemž p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY