Když "promiň" nestačí: Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy.

Když

INFORMACE

AUTOR
Allan Chapman,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když "promiň" nestačí: Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy..pdf


Chcete si knihu přečíst?Když "promiň" nestačí: Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Chapman,. Číst Když "promiň" nestačí: Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. Kdyby byl svět dokonalý, žádné omluvy bychom nepotřebovali. Protože však dokonalý není, bez omluv se neobejdeme. Slovo omluva však neznamená pro každého totéž.To je dáno tím, že hovoříme různými "jazyky" omluvy. Domníváme se, že pokud nezůstaneme u zběžného "promiň" a naučíme se účinně omlouvat, může to pomoci znovu rozdmýchat lásku, kterou uhasila bolest. Věříme, že když se všichni naučíme omlouvat – a porozumíme jazykům omluvy jeden druhého –, budeme moci na místo otřepaných omluv dosadit upřímnost, důvěru a radost.


...né vydání titulu Pět jazyků omluvy. Kdyby byl svět dokonalý, žádné omluvy bychom nepotřebovali ... Digitálne deti - Chapman Gary, Pellicane Arlene levně ... ... . Protože však dokonalý není, bez omluv se neobejdeme. Slovo omluva však neznamená pro každého totéž. To je dáno tím, že hovoříme různými "jazyky" omluvy. Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. Popis. Když "promiň" nestačí Gary Chapman, Jennifer Thomasová Kdyby byl svět dokonalý, žádné omluvy bychom nepotřebovali. Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. Kdyby byl svět dokonalý, žádné omluvy bychom nepo ... Když promiň nestačí Gary Chapman | navrat.cz ... . Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. Kdyby byl svět dokonalý, žádné omluvy bychom nepotřebovali. Protože však dokonalý není, bez omluv se neobejdeme. Slovo omluva však neznamená pro každého totéž. To je dáno tím, že hovoříme různými "jazyky" omluvy. Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. Kdyby byl svět dokonalý, žádné omluvy bychom nepotřebovali. P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY