Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme

Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme - Václav Cílek, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Cílek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Cílek,. Číst Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeden z autorů knihy byl před mnoha lety přijat do indiánského kmene Navahů, kde byl pod vedením jednoho z posledních tradičních šamanů Černého koně vzděláván ve velmi složitém, ale nádherném světě původních rituálů. K pobytu pozval i druhého autora a společně sepsali knihu o indiánských obřadech i o zvláštním srdečném vztahu, jaký mají Češi k indiánům. U jeho kořenů snad stojí vědomí společných mezolitických počátků. Indiáni říkají, že Evropané možná znají konec příběhu, ale oni jeho počátek. Na rozdíl od nás znají své kořeny; ještě vědí, odkud přicházejí.


...u pozval i druhého autora a společně sepsali knihu o indiánských obřadech i o zvláštním srdečném vztahu, jaký mají Češi k ... Magie, Okultismus | Kupte E-knihy na Martinus.cz ... ... Zobrazit celý text Krása je rozmanitost plazů Cesty k Navahům - vědět odkud přicházíme K pobytu pozval i druhého autora a společně sepsali knihu o indiánských obřadech i o zvláštním srdečném vztahu, jaký mají Češi k... Zobrazit celý text Krása je rozmanitost plazů Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme 2 CESTY K NAVAHŮM. 3. Václav Cílek . Alexander Stipsits. krása. je rozmanitost. plazů. Cesty k Navahům.. vědět odkud přicházíme. DOKOŘÁN 2013 ... Krása je rozmanitost plazů. Cesty k Navahům: vědět odkud ... ... . 3. Václav Cílek . Alexander Stipsits. krása. je rozmanitost. plazů. Cesty k Navahům.. vědět odkud přicházíme. DOKOŘÁN 2013. kr Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Krása je rozmanitost plazů. Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme - Václav Cílek, Alexandr Stipsits e-kniha, po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY