Láska v Provenci

Láska v Provenci - Bridget Asherová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bridget Asherová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska v Provenci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska v Provenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bridget Asherová. Číst Láska v Provenci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý upřímně vyprávěný příběh o lásce v sobě skrývá ještě nějakou jinou lásku. Starý kamenný dům, láska, báječní lidé, blahodárné působení staletími vytříbené místní kuchyně, to je hojení nešťastných duší po provensálsku. Do Provence – do malého městečka Puyloubier – přijíždí z americké Floridy Heidi a s ní ijejí sedmiletý syn Abbot, oba se po svém snaží vyrovnat se ztrátou manžela a otce, s nimi přijíždí šestnáctiletá neteř Charlotta. V sousedství domu bydlí důvěrná přítelkyně Heidiny rodiny a ta jí odkrývá tajemství jednoho léta, kdy Heidina matka opustila svou rodinu a přijela si sem léčit svou poraněnou duši. Sousedka je navíc skvělá kuchařka. Heidi postupně nachází klid a novou lásku mezi vinicemi, levandulí, za vlahých večerů na úpatí magické hory. Tradiční delikátní provensálské recepty jsou součástí románu!


...áska v Provenci Přidat komentář. Anett0901 ... Láska v Provenci + recept na Francouzský jablečný koláč ... . 11. dubna. První půlka nic moc, vzpomínky na manžela, dobrý a co dál? ... ↓↓ Všechny informace ↓↓ Natáčím na: Nikon D3200 Upravuju v: Sony Vegas Pro 14 (x64) Hudba v pozadí: https://www.youtube.com/watch?v=qj9NFFvJ7o4 Blog ... MILHAUD Suite francaise, Op. 248: V. Provence - "The President's Own" U.S. Marine Band - Duration: 3:13. United States Marine Band Recommended for you Láska v Provenci Autor: Asherová, Bridget Nakladatel: Fortuna Litera EAN: 9788073217327 ISBN: 978-80-7321-732-7 Překlad: Iblovi, Pavla a Matouš Popis: 1× kniha, vázaná, 432 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Láska v Provenci Asherová Bridge ... Láska v Provenci - Bridget Asher | Databáze knih ... . vydání) Láska v Provenci Asherová Bridget. Láska v Provenci. Asherová Bridget. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.2 z 5 hvězdiček 5 hodnocení čtenářů Kniha ( pev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY