Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy

Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy - Dana Trávníčková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Trávníčková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Trávníčková. Číst Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o Jižní Americe a Antarktidě je poutavým a čtivým druhem literatury faktu, který přináší celkový pohled na dané končiny – z hlediska přírody, kultury, historie a etnik. Je tu podán jednak dramatický příběh Jižní Ameriky, kontinentu s mnohotvárnou přírodou a bohatostí kultury. To, co se tam za pouhých pět set let od „objevení“ Ameriky událo, nemá jinde obdoby. A úchvatná Antarktida, to už je vůbec svět sám pro sebe, naprosto odlišný od všech ostatních světadílů. Autorka nazývá tento svůj žánr „cesto-faktopis“. Každá její cesto-faktopisná kniha je zaměřena na historicky a kulturně ucelenou část světa, která má svůj nezaměnitelný charakter a za sebou svůj jedinečný příběh. Předkládaná kniha je druhou publikací daného žánru, po loňském „Snu o Tichomoří“ o omamujícím světě Polynésie, Melanésie a Mikronésie se strhující historií a kulturou.


... Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy Autor: Trávníčková, Dana Nakladatel: Dany Travel EAN: 9788090533516 ISBN: 978-80-905335-1-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 21 × 30,3 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy Ing ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy - Trávníčková Dana, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy - Trávníčková Dana. Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy. ... Kniha o Jižní Americe a Antarktidě je poutavým a čtivým druhem literatury faktu, který přináší celkový pohled na dané končiny - z hlediska přírody, kultury, ... Kniha: Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do ... ... . Jižní Amerikou na Konec světa a pak dál do Antarktidy. ... Kniha o Jižní Americe a Antarktidě je poutavým a čtivým druhem literatury faktu, který přináší celkový pohled na dané končiny - z hlediska přírody, kultury, historie a etnik. Je tu podán jednak dramati...SOUVISEJÍCÍ KNIHY