Nula nula nula: Příběh Kokainu

Nula nula nula: Příběh Kokainu - Roberto Saviano | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roberto Saviano
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nula nula nula: Příběh Kokainu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nula nula nula: Příběh Kokainu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roberto Saviano. Číst Nula nula nula: Příběh Kokainu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napjatě očekávaná nejnovější kniha autora slavné Gomory je pokusem o zmapování mezinárodního obchodu s kokainem, který v posledních desetiletích výrazně poznamenal nelegální ekonomiku mnoha zemí a stal se rovněž významným zdrojem příjmů mafiánských kruhů. Na své živě vylíčené cestě po stopách drogy od jihoamerických plantáží s kokou až po její odbytiště a v USA, západní Evropě či Asii sleduje Saviano obchodníky, pašeráky i konečné konzumenty a oběti kokainu, zaznamenává změny ve struktuře světového obchodu s ním a nabízí tak fascinující obraz jedné z nejvýnosnějších aktivit současného organizovaného zločinu.


...erzní téma, čtivý příběh. ... ale ze zatím nedočteného příběhu o Kokainu: Nula nula nula mi padá čelist ... Nula nula nula / Nejlevnější knihy ... . Už začátek mě pohltil a jsem zvědavá, jestli tenhle "román" autor přežije, protože tímhle si musel nadělat mraky nepřátel. Nula nula nula: příběhy, trasy, bossové a oběti kokainu Napjatě očekávaná nejnovější kniha autora slavné Gomory je pokusem o zmapování mezinárodního obchodu s kokainem, který v posledních desetiletích výrazně poznamenal nelegální ekonomiku mnoha zemí a stal se rovněž významným zdrojem příjmů mafiánských kruhů. Seriál Nula nula nula odhaluje temná tajemství světového obchodu s kokainem, od jeho výroby až po dodání na ... Nula Nula Nula (2020) - Kde nájdem seriál online | FILMTORO ... . Seriál Nula nula nula odhaluje temná tajemství světového obchodu s kokainem, od jeho výroby až po dodání na místa konečné spotřeby. Je to cesta do hlubin složitého, důkladně propracovaného systému, který se vyznačuje nejen násilím a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY