Projekt manželka: Láska není žádná věda!

Projekt manželka: Láska není žádná věda! - Graeme Simsion | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Graeme Simsion
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Projekt manželka: Láska není žádná věda!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Projekt manželka: Láska není žádná věda! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Graeme Simsion. Číst Projekt manželka: Láska není žádná věda! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Láska není žádná věda, ale co když o ni stojí muž s aspergerem? Profesor genetiky Don Tillman by se rád usadil a měl rodinu jako ostatní, jenže ženy ochotné o tom uvažovat vzápětí vždy něčím odrazuje. Pochopit důvod ale není v jeho moci. Šestnáctistránkový formulář plný dotazů na tělo, s jehož pomocí chce tento vysoce inteligentní mimoň v bílém plášti vytřídit nežádoucí uchazečky a ideální kandidátku pojmout za zákonitou manželku, prozrazuje jeho sociální neobratnost související s autistickou poruchou. Tak například: jeho vyvolená s patřičným IQ a BMI nesmí být kuřačka vymetající bary, ledvinky může jíst jen výjimečně a jen ať si zkusí chodit na rande pozdě, natož koketovat s pavědami. A tak dále. Nereálné? A přece jedna skvělá partie existuje: jmenuje se Rosie Jarmanová, jako na potvoru nesplňuje skoro nic z Donových požadavků, zato touží vypátrat, kdo je jejím pravým otcem… Film (2020) podle této komediální předlohy natáčí americký režisér Ben Taylor s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli.


... manželka: Láska není žádná věda! Graeme Simsion ... Projekt manželka - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Ano, láska není žádná věda, jenže profesor Don Tillman má ve svém životě přesný řád a systém a žádná partnerka v něm dosud nefigurovala. Rád by však konečně našel tu pravou, jenže kde a jak? A protože není čas ztrácet čas, vytvoří dotazník ... Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví!Nevíte, jak najít dokonalou manže Projekt manželka: Láska není žádná věda! Graeme Simsion Interpret: Jan Zadražil Nakladatel: OneHotBook. 7 recenzí ... Láska není žádná věda, ale co kdy ... Projekt manželka: Láska není žádná věda! - KOSMAS.cz ... . 7 recenzí ... Láska není žádná věda, ale co když o ni stojí muž s aspergerem? Profesor genetiky Don Tillman by se rád usadil a měl rodinu jako ostatní, jenže ženy ochotné o tom uvažovat vzápětí vždy něčím odrazuje. Projek...SOUVISEJÍCÍ KNIHY