Myšlenkové mapy: Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu

Myšlenkové mapy: Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu - Horst Müller | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Horst Müller
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Myšlenkové mapy: Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myšlenkové mapy: Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Horst Müller. Číst Myšlenkové mapy: Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize MYŠLENKOVÉ MAPY z edice Poradce pro praxi se dozvíte: - jak myšlenkové mapy fungují a jak je vytvářet; - jak používat mind mapping v různých situacích a k různým účelům; - jak pomocí map shromažďovat nápady a strukturovat informace; - jak s nimi lépe plánovat svůj čas nebo se učit nové věci; - jak díky mapám objevit a rozvíjet svou osobnost a svůj potenciál; - pro koho jsou myšlenkové mapy vhodné; - jak vám myšlenkové mapy pomohou v pracovním a soukromém životě; - co umí mindmappingový software. Myšlenkové mapy jsou technikou, která výrazně zlepší vaše myšlení, koncentraci, paměť, rozhodovací schopnosti, kreativitu i komunikační dovednosti. V knížce, která přináší vše důležité o myšlenkových mapách, najdete také mnoho příkladů a praktických návodů. Stejně jako mnoho lidí před vámi budete překvapeni, jak vám myšlenkové mapy pomohou v pracovním a soukromém životě. Horst Müller je poradcem v oblasti mind mappingu a možností jeho využívání. Získal certifikát školitele myšlenkových map v Buzanově centru vPoolu (Velká Británie) a je členem společnosti koučů vmt. Nabízí semináře na téma mind mapping a jeho využívání při sebeřízení, řízení času, komunikaci a rozvoji osobnosti. Je zároveň autorem publikace věnované sebeřízení.


...ové mapy: Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu - Ebook written by Müller Horst ... Co na koncentraci a pamet levně | Mobilmania zboží ... . Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Myšlenkové mapy: Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu. Poznáte také, jak pomocí map rozvíjet svou osobnost, objevit svůj potenciál a uskutečňovat své cíle. Stejně jako mnoho lidí před vámi budete překvapeni, jak vám myšlenkové mapy pomohou v pracovním ... Myšlenkové mapy | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Stejně jako mnoho lidí před vámi budete překvapeni, jak vám myšlenkové mapy pomohou v pracovním a soukromém životě. (jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu) koncentraci a kreativitu. MYŠLENKOVÉ MAPY. HORST MÜLLER. V knize MYŠLENKOVÉ MAPY - Jak zlepšit své myšlení, paměť, koncentraci a kreativitu z edice Poradce pro praxi se dozvíte: •...SOUVISEJÍCÍ KNIHY