Nejhorší rok mýho života: aneb Už žádné další „rady pro puberťáky“

Nejhorší rok mýho života: aneb Už žádné další „rady pro puberťáky“ - Kateřina Havlová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Havlová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhorší rok mýho života: aneb Už žádné další „rady pro puberťáky“.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejhorší rok mýho života: aneb Už žádné další „rady pro puberťáky“ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Havlová. Číst Nejhorší rok mýho života: aneb Už žádné další „rady pro puberťáky“ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtrnáctiletá Kiki prožívá nejhorší rok svého života: odstěhovala se její nejlepší kamarádka, začala mít starosti s láskou, do její rodiny zasáhla zákeřná nemoc a kdoví, jak přežije celé prázdniny, když jí krachly všechny plány? Ze smutku si začne psát blog, který se brzy stane víc než jen veřejným deníčkem, protože její zápisky si čtou kromě jejích vrstevníků i zkušení odborníci a formou diskusních příspěvků podporují Kiki v situacích, se kterými se sama nedokáže vyrovnat. Kiki na svém blogu nashromáždila ty úplně nejdůležitější rady pro pohodový vstup do dospělosti – od lékařů pro tělo i duši i od módních a kosmetických poradkyní. A snad už jsou to vážně rady poslední!


...ázev: Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky" Autor: Kateřina Havlová ... OUTDOOR FÓRUM • Zobrazit téma - Jaké trekové boty? ... . Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-204-3160-8. EAN: 9788020431608. Objednací kód:- Kniha: Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky" Autor: Kateřina Havlová Čtrnáctiletá Kiki prožívá nejhorší rok svého života: odstěhovala se její nejlepší kamarádka, začala mít starosti s láskou, do její rodiny zasáhla zákeřná nemoc a kdoví, jak ... Nejhorší rok mýho života: aneb Už žádné další „rady pro puberťáky" Kateřina Havlová Naklad ... Dospívající dívky - široká nabídka knih - Megaknihy.cz ... ... Nejhorší rok mýho života: aneb Už žádné další „rady pro puberťáky" Kateřina Havlová Nakladatel: Mladá fronta 2013 Čtrnáctiletá Kiki prožívá nejhorší rok svého života: ods...SOUVISEJÍCÍ KNIHY